Komplex Parkville v Bratislavě

Architektonický návrh vypracovali londýnští architekti ze skupiny Jestico & Whiles.
Projekt získal ocenění jako nejlepší rezidenční projekt a nejlepší projekt roku 2008.

Orco Property Group s potěšením oznamuje, že časopis Construction and Investment Journal udělil společnosti ocenění (CiJ Awards) za nejlepší rezidenční projekt a nejlepší projekt na Slovensku za rok 2008.

Slavnostní večer pátého ročníku CiJ Awards se konal 11. prosince v centru Bratislavy. Ocenění v kategorii nejlepší rezidenční projekt získal Parkville za výjimečnou kvalitu stavebních technologií, architektonických postupů a také atraktivní lokalitu.

„Jsme opravdu rádi, že jsme toto ocenění získali. Je to pro nás důkaz, že se naše developerská strategie ubírá správným směrem. Jsme si jisti, že kombinace principů trvale udržitelného rozvoje s vysokou kvalitou samotných projektů splní náročné a proměnlivé požadavky našich klientů,“ řekla Lucia Švecová, ředitelka slovenské pobočky Orco Property Group.

Druhé ocenění Orco získalo v kategorii nejlepší projekt roku 2008. Tomáš Krčula, který ocenění předával, řekl, že bylo velice obtížné porovnat všechny nominované projekty a vybrat z nich vítěze. Nicméně Parkville nabídl zcela výjimečný kvalitativní standard a obohatil trh i místní komunitu něčím zcela novým a neotřelým a proto si zaslouží toto ocenění.

Komplex se nachází v oblíbené lokalitě na kopci Koliba a nabídne budoucím obyvatelům nádherný výhled na panorama celého města. Parkville se skládá z deseti 3podlažních vil a zahrnuje 91 luxusních bytových jednotek. K dispozici jsou nadstandardní malometrážní jednopokojové byty se soukromou zahradou ale i velkoryse řešené čtyřpokojové střešní apartmány s balkonem nebo terasou o celkové rozloze 70 m² až 183 m².

***
Orco Property Group je investor, developer, správce fondu a nemovitostí působící na realitním a hotelovém trhu ve střední Evropě od roku 1991.

Zdroj: TZ Orco Property Group, Best Communications, 16.12.2008

Doplněno Stavbaweb:
www.parkville.sk
Architektonický návrh vypracovali londýnští architekti ze skupiny Jestico & Whiles.


Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*