Konference: BIM Day 2014

Ve čtvrtek 27. listopadu se v Národní technické knihovně v Praze v Dejvicích uskuteční konference BIM DAY 2014. Název konference nese podtitul: BIM revoluce je tady! Jste připraveni na BIM revoluci? Výroční konference je již tradiční „událostí roku”, jež je organizována Odbornou radou pro BIM. Cílem je představení nových trendů souvisejících se zaváděním metodiky BIM do současné praxe.


Odborná rada pro BIM pořádá ve čtvrtek 27. listopadu 2014 v budově Národní technické knihovny v Praze-Dejvicích konferenci BIM DAY 2014.

BIM (Building Information Modelling) se začíní postupně stávat standearním postupem při projektování a správě budov. Úspěšná (i legislativní) implementace BIM v zahraničí přinesla transparentnější fungování stavebních zakázek a investiční i provozní úspory.
Na výroční konferenci BIM DAY 2014 se představí celá řada zahraničních i domácích odborníků na problematiku zavádění metodiky BIM jakými jsou Steve Spark a Paul Nelmes z Velké Británie, Christoph Eichler z Rakouska, Thomas Liebich nebo Lutz Bettels z Německa či Katarzyna Knap-MiÅ?niakiewicz z Polska.

Z programu
â?? BIM ve světě vs BIM v České republice
â?? projektování, realizace stavby, facility management
â?? veřejné zakázky a BIM
â?? BIM z pohledu investora
â?? standardy a legislativa

Podrobné informace o konferenci s kompletním programem i registračním formulářem naleznete na stránkách www.BIMDAY.cz.
podle podkladů pořadatele

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*