Konference: Energie pro budoucnost VI

Progresivní řešení energetické hospodárnosti domácností a provozoven služeb
22. 3. 2012,  Výstaviště Brno, 9:00 – 13:00, sál P1
součást doprovodného programu veletrhu AMPER 2012


Využití energie v obytných budovách, domácnostech a provozovnách služeb je oblastí, která skýtá velké příležitosti k úsporám. Každou chvíli se tak objevují nová řešení, ať už v podobě zařízení či spotřebičů inovativně konstruovaných s ohledem na vzrůstající význam energetické účinnosti, nebo rovnou celých komplexních sofistikovaných systémů. Stále častěji se setkáváme také s novými koncepty přístupu k této oblasti, snažících se oslovit spotřebitele (obyvatele domácností ale také provozovatele služeb) a vést je k uváženému přístupu ke spotřebě energie. Všechny tyto aspekty zvyšování energetické hospodárnosti budou tématy šestého pokračování pořadu konferencí Energie pro budoucnost na letošním veletrhu AMPER.

Z témat přednášek vybíráme: Legislativní rámec k nakládání s energiemi v bytech a provozovnách služeb, souvislosti mezi měřením spotřeby elektrické energie a jejím efektivním využíváním, možnosti efektivního osvětlování interiérů, energetické štítkování spotřebičů, nebo rekuperace tepla při větrání obytných prostor.

Vstup na konferenci je zdarma, na základě registrace na webové stránce konference. Pro vstup do sáu není třeba vstupenka na Výstaviště, během konference pak posluchači obdrží volné vstupenky na veletrh Amper. Konferenci pořádá nakladatelství FCC PUBLIC s. r. o., ve spolupráci s veletržními správami Terinvest, s. r. o. a BVV, a.s., Českomoravskou elektrotechnickou asociací ELA a Elektrotechnickou fakultou ČVUT. Odborným garantem konference je prof. Ing. jiří Tůma, DrSc., z katedry elektroenergetiky FEL ČVUT.
Konference se koná pod záštitou Střediska pro efektivní využívání energie SEVEN, o. p. s. Partnery konference jsou ČEZ, a.s., Philips Lighting ČR, s.r.o., ThermWet s.r.o. a Gorenje s.r.o. – obchodní skupina MORA.

Kompletní program konference a registrační formulář
naleznete na www.fccpublic.cz/konference
nebo na http://www.odbornecasopisy.cz/index.php?id_document=45451.

Pozvánka v PDFtisková zpráva

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*