Konference FCC PUBLIC na Stavebních veletrzích IBF/SHK Brno 2012

Nakladatelství FCC PUBLIC uspořádá jako součást doprovodného programu letošních stavebních veletrhů v Brně dvě konference určené odborníkům z oblasti plánování, projekce, realizace a údržby, investorům, nájemcům a uživatelům obytných a veřejných budov, stavebním firmám, urbanistům, zástupcům regionálních a místních samospráv, ale i všem zájemcům o technologie s ohledem na moderní životní styl a jeho vývoj.

 

C:Documents and SettingsondrejDokumentyKonference2012IBFK-04 Perspektivy bydleníperspektivy_bydleni_logo.jpg
Perspektivy bydlení
– předpoklady nasazení chytrých technologií

25. 4. 2012 9:00-13:00
BVV Brno, sál P-1

Konference bude zaměřena na využití moderních elektrotechnických a elektronických prostředků ke zlepšení kvality života každého z nás. S ohledem na stárnutí populace a nárůst průměrného věku dožití obyvatel, profitují na jejich nasazení zejména senioři a osoby se specifickými potřebami. V souvislosti s rozvojem technických možností dochází ke stále častějšímu nasazování moderních technických prostředků do bytů, domů a budov. Může jít o komplexní systémy, mající za cíl zlepšit kvalitu života obecně, ale i jednotlivá zařízení, která významně ulehčují provádění řady dílčích úkonů. Tyto techniky budou na konferenci prezentovány v kontextu moderního perspektivního bydlení.
C:Documents and SettingsondrejDokumentyKonference2012IBFK-05 Energie pro budoucnost VIIEnergie barva.jpgRegistrace.


Energie pro budoucnost VII
způsoby efektivního využití energie v budovách a komplexech budov

26. 4. 2012 9:00-13:30
BVV Brno, sál P-1

V současném ekologickém a ekonomickém klimatu je efektivní využití energie garantem vyšší návratnosti investic, snížení provozních nákladů a přispívá k dosažení trvalého růstu poskytujícího solidní renditu. Konference přineseinformace o technologiích, řešeních a postupech, již nyní tvořících základ nových infrastruktur a hospodářské obnovy. Přednášky se zaměříhlavně na oblasti řízení v energetice budov, její automatizaci, technická zařízení budov, vytápěcí techniku, vzduchotechniku, klimatizaci a v neposlední řadě také na alternativní zdroje energie.
Registrace.
 
 
Účast na obou konferencích je na základě předchozí registrace zdarma. Registrovaní obdrží e-mailem potvrzení o registraci  a kód, s jehož pomocí si na stránkách veletržní správy stáhnou voucher opravňující k bezplatné účasti na konferenci a vstupu do areálu Výstaviště. Možná je samozřejmě i “last minute“ registrace na místě, v den konání konference. S ohledem na omezenou  kapacitu sálu však doporučujeme včasné přihlášení.
Bližší informace o programu konferencí naleznete na internetových stránkách nakladatelství FCC PUBLIC.
 

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*