Konference KOBD 2014 s tématem „Od energetické efektivity po trvalou udržitelnost“

Osmý ročník mezinárodní konference Komplexní obnova bytových domů, která se bude konat 19. – 21. listopadu v Grand hotelu Permon v Podbanském, se zaměří na téma „Od energetické efektivity po trvalou udržitelnost“. Představeny zde budou i možnosti zateplení kamennou vlnou ROCKWOOL.

Konference, jež je největší svého druhu na Slovensku, se zúčastní odborníci ze Slovenské technické univerzity, Ministerstva dopravy, výstavby a regionálního rozvoje, Slovenské komory stavebních inženýrů i Slovenské komory architektů. Počítá se přitom s účastníky nejen ze Slovenska, ale i z ČR, Rakouska a Polska.

Letošní ročník konference se bude zabývat tematikou platné legislativy, financování, přípravy a realizace kompletní obnovy bytových domů. Mluvit se bude také o architektuře a obnově stavebních konstrukcí. Ing. Martin Henčel ze společnosti ROCKWOOL zde představí řešení pro realizaci kontaktních a provětrávaných fasád.

Konference KOBD 2014 nabízí firmám věnujícím se všem oblastem obnovy bytových domů výbornou možnost pro další vzdělávání a navázání nových obchodních vztahů.
tisková zpráva

Doplněno Stavbaweb:

Tematické celky:
– Legislatíva pre KOBD,
– Financovanie KOBD,
– Príprava KOBD,
– Realizácia KOBD,
– Architektúra pri KOBD,
– Obnova stavebných konštrukcií,
– Obnova technických zariadení budov,
– Správa bytových domov.

Podrobnosti najdete zde.Pozvánka (PDF)
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*