Koupelnový nábytek STAR od firmy Le Bon

Fotogalerie ke článku (6)

STAR by Le Bon, foto-Jaroslav Klein

STAR by Le Bon, foto-Jaroslav Klein

STAR by Le Bon, foto-Jaroslav Klein

STAR by Le Bon, foto-Jaroslav Klein

STAR by Le Bon, foto-Jaroslav Klein

STAR by Le Bon, foto-Jaroslav Klein

STAR by Le Bon, foto-Jaroslav Klein

STAR by Le Bon, foto-Jaroslav Klein

STAR by Le Bon, foto-Jaroslav Klein

STAR by Le Bon, foto-Jaroslav Klein

STAR by Le Bon, foto-Jaroslav Klein

STAR by Le Bon, foto-Jaroslav Klein
Celá fotogalerie (6)

STAR by Le Bon — vzpomínka na „swinging sixties“

Nová kolekce sériově vyráběného koupelnového nábytku STAR od firmy Le Bon vznikla ve spolupráci s brněnským architektem Markem Štěpánem. Celá kolekce je inspirována tvaroslovím šedesátých let a je v prodeji od října 2007. Oslovit by měla především mladší generaci ve věku 25-40 let, která se nebojí experimentů a designově neotřelých věcí, a která 60. léta skoro nepamatuje.

Firma Le Bon je známá širokým sortimentem výrobků. Navrhuje a vyrábí jak klasický tak i netradiční a designově propracovaný koupelnový nábytek. Tímto směrem by se měla ubírat i nová kolekce STAR. „Kolekce STAR by měla naší klientele ukázat, že se stále snažíme být invenční, chceme zkoušet nové směry v navrhování a výrobě koupelnového nábytku a nebojíme se rizika co se týče designu“, říká jednatel firmy René Novák.

Koncept nového nábytku je sice jednoduchý, ale na pohled velice atraktivní a poutavý. Celá sestava je svojí šíří a variabilitou jednotlivých prvků snadno čitelná pro prodejce koupelnového nábytku i pro koncového zákazníka, což podstatně usnadňuje orientaci při výběru daného koupelnového nábytku. V celé kolekci se hodně pracuje se zaoblenými rohy, inspirovanými ledničkami ze 60.let, lesklými povrchy a velkými otvíracími madly.

Základní sestava se skládá ze tří kusů nábytku: 
* základní moduly skříněk s keramickými umyvadly Jika Kubito v šířkách 45 cm, 55 cm, 60cm, 65 cm a 85cm
* zrcadlová skříňka s osvětlením šířky 50 cm
* vysoká skříňka šířky 35 cm a výšky 175 cm

STAR je podle autora nábytku Marka Štěpána koncipována spíše do moderních interiérů. Na druhou stranu je navržena tak, aby ji bylo možné zasadit jak do velkých, tak malých bytových prostorů. To umožňují různé velikosti umyvadel, od kterých se následně odvíjí vzhled a velikost celého nábytku i zrcadel.

V duchu 60. let se nese i barevná škála celého nábytku. Vedle klasické bílé barvy zde najdeme i oranžovou, červenou, šedostříbrnou. Nábytek je na zakázku možné dodávat i v jakékoliv jiné barvě. STAR je vhodná i do koupelen dětí či mladých lidí, kteří ocení barevné rozlišení kolekce na chlapeckou-světle modrou a dámskou-růžovou variantu. Tyto varianty lze pořídit na základě objednávky.

Ačkoli je nová kolekce koupelnového nábytku STAR originální a designově propracovaná do nejmenších detailů, nebude její pořízení cenově náročné. Cena nábytku se bude pohybovat ve střední cenové kategorii. Skříňka s umyvadlem by dle velikosti umyvadla měla stát okolo 10-16 tisíc korun českých.

Srdečně Vás zveme do nových prezentačních prostor naší firmy,
kde si můžete prohlédnout většinu sériově vyráběných typů
koupelnového nábytku včetně nové kolekce Star. 
Otevřeno: po-čt 8:00 - 17:00, 8:00 - 16:00


prezentační prostor firmy Le Bon

prezentační prostor firmy Le Bon

LE BON v bodech
* Společnost Le Bon byla založena roku 1996.
* Jednatelem společnosti je René Novák.
* Ze začátku se zabývala především dovozem luxusního koupelnového nábytku z Itálie.
* Posledních sedm let spolupracuje hlavně se značkovými výrobci sanitární keramiky jako jsou Jika-Laufen CZ, Keramag, Villeroy & Boch.
* Společnost Le Bon je českým specialistou na výrobu koupelnového nábytku, který se výrazně liší od konkurence nejen svým zpracováním, designem a nezaměnitelným rukopisem, ale také poskytovanými službami, velikostí sortimentu, jeho barevností.
* Novinkami roků 2006 a 2007 je koupelnový nábytek ZERO, BAMBOO a SMART.
* Poslední novinkou je kolekce STAR, která přijde na český trh v říjnu 2007.
* Nové série koupelnového nábytku uvádí společnost Le Bon pravidelně dvakrát do roka, přičemž podobu každé z těchto sérií předem konzultuje s architektem.
* Dlouhodobě spolupracuje na vybraných kolekcích
koupelnového nábytku s brněnských architektem Markem Štěpánem.

Více informací najdete na: www.lebon.cz
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*