Kurz: Navrhování pasivních a nulových domů pro experty

Energeticky úsporné a pasivní domy se stávají stále oblíbenějšími variantami bydlení. Komfort, který přinášejí svým obyvatelům společně s pozitivním vlivem na zdraví, výhodnou ekonomikou provozu a zodpovědným přístupem k životnímu prostředí, je předurčuje pro bydlení nejen současné ale i budoucích generací. Navíc je zcela evidentní, že ve zdravém interiéru s čerstvým vzduchem se lépe bydlí, pracuje i studuje. Proto již dnes vznikají pasivní administrativní budovy nebo školy a školky. Rostoucí výstavba energeticky úsporných domů klade požadavky i na kvalitně zpracované architektonické návrhy a realizační projekty. Centrum pasivních domů nabízí komplexní a vysoce odborný Kurz navrhování pasivních a nulových domů pro experty, který je nyní možné hradit z 85% z finanční dotace ÚP POVEZ II. Naleznete ho na www.pasivnidomy.cz

• Kurz: Navrhování pasivních a nulových domů pro experty
Nejrozsáhlejší a odborností unikátní kurz v České republice. Během 10 dní účastníci získají komplexní a praktické informace o problematice navrhování energeticky úsporných a pasivních domů a souvisejících tématech. Kurz je zařazen do celoživotního vzdělávání ČKA s hodnocením 5 bodů. Možné čerpání dotaze ÚP POVEZ II na financování kurzu až z 85%.

30. 9. – 4. 10. a 14. 10. – 18. 10. Brno 

Další odborné kurzy Centra pasivního bydlení
• Kurz: Naučte se pracovat s PHPP
V rámci kurzu se účastníci naučí pracovat v programu Passive House Planning Package (PHPP), který je klíčovým nástrojem při návrhu a optimalizaci pasivního domu.
16. – 17. 10., Brno

• Kurz: Úvod do navrhování pasivních a nulových domů
Kurz pro všechny, kteří se chtějí dozvědět podrobnější informace o principech navrhování pasivních a energeticky úsporných domů.
22.10., Praha
2.12., Brno

Informace o kurzech CPD na www.pasivnidomy.cz


Termíny do kalendáře:
30. září – 4. října a 14. – 18. října 2019 – Navrhování pasivních a nulových domů pro experty, Brno
16.- 17. října 2019 – Naučte se pracovat s PHPP, Brno
22. října 2019 – Úvod do navrhování pasivních a nulových domů, Praha
2. prosince 2019 – Úvod do navrhování pasivních a nulových domů, Brno

podle podkladů pořadatele


Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*