Lasselsberger převzal ocenění Nejlepší výrobce stavebnin roku 2013

V soutěži Nejlepší výrobce stavebnin roku 2013, vyhlašované Ministerstvem průmyslu a obchodu ČR ve spolupráci se SPS ČR, ÚRS Praha, a. s., a časopisem Stavebnictví, získala společnost Lasselsberger jedno ze tří ocenění Nejlepší výrobce stavebnin roku 2013 v kategorii firem nad 200 zaměstnanců. Ocenění převzal 9. října 2014 na slavnostním večeru v Senátu Parlamentu ČR jednatel společnosti Roman Blažíček.


Doplněno Stavbaweb:

Soutěž Nejlepší výrobce stavebnin roku 2013 – výsledky
Slavnostní vyhlášení výsledků soutěže Nejlepší výrobce stavebnin roku 2013 se uskutečnilo dne 23. září 2014 v Praze na Vyšehradě ve Starém purkrabství za účasti zástupců organizátorů soutěže Svazu podnikatelů ve stavebnictví ČR, akciové společnosti ÚRS Praha a Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Cílem soutěže Nejlepší výrobce stavebnin je představit nejmodernější výrobní provozy a závody průmyslu stavebních hmot v České republice s jejich progresivními výrobky pro stavebnictví a ostatní průmysl a ukázat odborné i laické veřejnosti, že i výroba stavebních hmot a materiálů může být ohleduplná, šetrná, a přitom moderní a úsporná.

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*