LEDVANCE představuje svítidla z Edice Vintage 1906

Takto stručně by se dala popsat kategorie svítidel a světelných zdrojů značky LEDVANCE navržená jako hold Thomasu Alvu Edisonovi a jeho vynálezu žhaveného zdroje. Edice Vintage 1906 se může pochlubit klasickým vzhledem, který znovu staví do popředí nejkrásnější designový prvek – samotné světlo.

Retro styl a design dobyly svět. Touha po nadčasové kvalitě a úrovni se zdá být hlubší než kdy dříve, a to je situace jako stvořená pro retro edici osvětlení. Přestože dojem z kolekce Vintage 1906 člověka přenáší zpět do minulosti, LED technologie nám neotřele připomíná, že se nacházíme v současnosti.

Série svítidel z Edice Vintage 1906, kterou představila společnost LEDVANCE, kombinuje moderní LED technologii s retro designem, odkazujícím na avantgardní styly 50., 60. a 70. let. Najdete v ní přes 30 modelů světelných zdrojů v pěti produktových řadách – Globe Glass, Cone Glass, Pipe, Carved Glass, Bubble Glass. Vybírat můžete z nejrůznějších typů, barev i tvarů žárovek.

Základem portfolia série světelných zdrojů z Edice Vintage 1906 je žárovka LED Edison ve filamentovém provedení s jantarovou barvou skla, kterou můžete zakoupit na e-shopu ZDE. Jedná se o úspornou LED žárovku s životností až 15 000 hodin, energetickou třídou A+ a příkonem 7,5 W.

Dalším nosným prvkem Edice Vintage 1906 je žárovka LED Big Grape v jantarovém provedení se spotřebou pouhých 5 W. Tato energeticky úsporná žárovka s teplým světlem dokáže vytvořit v interiéru velmi příjemnou a útulnou atmosféru. Žárovku můžete zakoupit na e-shopu ZDE

Svítidla z kolekce Edice Vintage 1906 jsou vhodná k osvětlení veškerých druhů obytných prostor a díky LED technologii nabízí oproti klasickým světelným zdrojům mnoho výhod. Profesionálním uživatelům i domácnostem nabízí neomezené designové možnosti využívající rozmanitosti barev, rozměrů a flexibility LED modulů. Nízká spotřeba energie, dlouhá životnost a delší intervaly údržby pak přináší značné ekonomické přínosy. Jednotlivé LED světelné zdroje navíc zaručují maximální spolehlivost i v náročných podmínkách.

„Chtěli jsme vytvořit laskavý produkt plný emocí, jenž by byl potěchou pro oko. Myšlenka zde byla jednoduchá: vdechnout starým historickým stínidlům nový život, vytvořit skutečné skvosty, které upoutají zrak, dokáží zalít místnost něžným, tlumeným světlem a zároveň budou prosty jakýchkoli nepotřebných vlastností,“
říká Jonas Lindemann, projektový manažer kolekce Edition 1906.

Více informací o světelných zdrojích z Edice Vintage 1906 naleznete na www.ledvance.cz.
Světelné zdroje z Edice Vintage 1906 můžete zakoupit na e-shopu exkalibr.cz.

podle podkladů společnosti LEDVANCE

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*