Letní pole Vyškov

V rámci projektu Vyškov Letní pole bude ve třech etapách vystavěno 134 moderních bytů o různých dispozicích (nemělo by být velikostech a dispozicích?) v několika objektech. Jednotlivé objekty budou nabízet vždy 11 bytových jednotek.

Bytové domy – varianta A
Projekt nabízí 5 variant bytových domů. Varianta A disponuje terasovými byty o dispozici 1+kk až 5+kk, rozmístěnými ve čtyřech podlažích. (to by měla být samozřejmost, ne?) Všechny objekty jako standard nabízí kóje, kočárkárnu, kolárnu a výtah. Všechny přízemní byty mají navíc předzahrádky. Bytové  domy budou navíc vybaveny podzemní garáží s kapacitou 18 parkovacích míst.

Řadové domy – varianta B
Další variantou je blok B, který je navržen ve stylu typických řadových domků. Rodinné domky budou k dispozici ve dvou provedeních – 4+kk a 5+kk. Samostatný vstup, zahrada a kryté parkovací stání je samozřejmostí.

Bytové domy – varianta D a E
Domy bloku D tvoří pomyslnou hranici celého projektu, od místní komunikace jsou odděleny pruhem zeleně a obslužnou komunikací. Byty 2+kk zde mají navíc šatnu a komoru. K přízemním bytům rovněž přináleží zahrádka. Větší variantou tohoto bytového domu je blok E, kde všechny byty mají rovněž balkón nebo zahrádku.

Polyfunkční objekt – varianta C
Posledním typem je blok C, který jako jediný bude polyfunkční. Přízemí tohoto domu bude možné využít jako prostory pro kanceláře a služby. V tomto pěti podlažním domě budou byty o velikosti 1+kk až 4+kk. K bytům opět náleží kóje. Součástí tohoto bloku je i podzemní garáž, která může sloužit k zásobování. Ve vyšších patrech jsou umístěny mezonetové byty s prosklenými plochami a terasami. Páté patro je věnováno pouze jednomu bytu, který bude zároveň i nejvýše postavenou obytnou jednotkou. 

www.letnipole.cz

tisková zpráva

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*