matériO Fresh! Přijďte ochutnat čerstvé materiály!

Zajímá Vás, kolem jakých trendů a materiálů se letos točil frankfurtský Heimtextil, zaměřený na interiérový textil? Co v lednu přinesla berlínská výstava Ethical Fashion Show? Jaké speciality z oblasti technických textilií byly k vidění na pařížském Avantexu a které z nich najdou uplatněni i v módním průmyslu?

Všechny tři veletrhy tým matériO Prague navštívil, posbíral pro Vás nové vzorky a monitoroval dění na trhu. To, co byste sami zpracovávali týdny, utřídili za Vás a o to nejzajímavější se s Vámi rádi podělí ve středu 21. 2. 2018.

matériO Fresh! – je informacemi nabité materiálové setkání, během kterého zjistíte, co je nového v showroomu matériO Prague i v rozmanitém světě materiálů, a setkáte se se zajímavými lidmi z nejrůznějších oborů. Za zlomek času načerpáte pozoruhodné informace, které za Vás třídí a dává tým matériO Prague do kontextu. Jasně, přehledně, srozumitelně a zábavně.
Získáte konkurenční náskok, protože se novinky dozvíte v předstihu. Domů si odnesete praktické materiálové karty s technickými parametry i kontakty na výrobce. Čich, chuť, hmat, sluch i zrak si přijdou na své díky osobnímu kontaktu s materiály.

Přijďte ochutnat čerstvé materiály!
ve středu 21.2.2018 od 9:30
Café & Bistro Kuzebauch
Říčanova 19, Břevnov, Praha 6

Rezervace e-mailem na info@materio.cz
Počet míst omezen
Vstupné 800 Kč + DPH (členové matériO Prague zdarma)
www.materio.cz

podle podkladů pořadatele

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*