MEMOS Software

Fotogalerie ke článku (1)

Rising Star

Rising Star
Celá fotogalerie (1)

Deloitte: vycházející hvězda

Mimořádný úspěch české firmy? Nejrychleji se rozvíjející českou firmou v regionu střední Evropy byl poradenskou agenturou Deloitte vyhlášen Memos Software.

Poradenská agentura Deloitte každoročně zveřejňuje výsledky nejrychleji rostoucích firem s největším potenciálem. V kategorii „Rising Star“, která má zviditelnit mladé firmy, byl letos jediným českým zástupcem Memos Software.

Žebříčku Rising Star (vycházející hvězda) se mohou účastnit společnosti, které nejsou na trhu dlouho (3 - 4 roky), jejichž obrat přesáhnul v roce 2004 přes 30 000 EUR a mají svou vlastní technologii. Jedná se o pořadí nejrychleji obratem rostoucích firem v regionu střední Evropy.

Jedná se o skvělý úspěch začínající české firmy. Memos se totiž jako jediná česká technologická firma umístil na 5. místě s růstem 542 %. Žebříček za střední Evropu byl vyhlášen 17. října 2007. Úplné výsledky této soutěže najdete na adrese najdete zde.

O Společnosti MEMOS Software:
MEMOS Software je společnost, která vyvíjí a integruje software na zakázku. Software na klíč je dodáván náročným zákazníkům po celém světě - kromě České republiky též v USA, Velké Británii, Dánsku a v Jižní Africe. Ke klientům společnosti patří mimo jiné T-Mobile, Orco Property Group, Peugeot či Scania Finance.

CRM divize MEMOS Software nabízí svůj CRM informační systém integrovaný v Microsoft Outlook. eWay CRM je systém pro malé a střední firmy sloužící pro správu zákazníků a obchodních případů, který umožňuje sdílet a analyzovat informace v rámci společnosti, a to vše v MS Outlook.

TZ Memos Software
Stavba 6/ 2007

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*