Nejvyšší budova Brna Spielberk Tower B je zkolaudovaná

Budova Spielberk Tower B je vysoká 85 metrů a má 20 podlaží. Pro budoucí nájemce je připraveno 499 parkovacích míst a technické či skladovací zázemí na 3 podzemních úrovních. Prvním nájemcem budovy je firma Honeywell, která začne prostory využívat na začátku dubna.   

Spielberk Tower
Nová dominanta města Brna je aktuálně pátou nejvyšší budovou v celé České republice. Z nejvyšších pater nabízí impozantní výhled na Brno a jeho okolí. Je součástí administrativního areálu Spielberk Office Centre, ve kterém zbývá dokončit ještě budovu Spielberk Tower B, která bude sloužit jako hotel.

Společnost Honeywell si ve Spielberk Tower B pronajala dvě podlaží, pracovat zde bude cca 100 zaměstnanců této firmy. „Věříme, že brzy dojde k uzavření dalších smluv na pronájem s potenciálními klienty, se kterými jednáme. Moderní a atraktivní prostory jsou vhodné jak pro sídla velkých společností, tak i pro menší firmy, které hledají reprezentativní prostory“, říká Remon Vos, ředitel společnosti CTP.

Spielberk Tower B je první tzv. zelenou budovou v Brně. Stavba byla konstruována v souladu se standardy ISO 14001 a BREEAM.

Spielberk Tower

Související články:
Spielberk Office Centrum – kancelářská věž a hotel 25.10.2010
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*