Nominační večer České ceny za architekturu 2021

Po roce plném nejistoty sázíme na jistou kartu. Nominační večer stejně jako loni pořádáme v Kotelně v areálu Uhelného mlýna v Libčicích nad Vltavou, a to ve čtvrtek 24. června. Až přímo na místo Vás zaveze zvláštní express Českých drah z Masarykova nádraží v Praze.  

Hlavním bodem programu bude slavnostní vyhlášení děl, která porota vybrala do užšího okruhu nominovaných. Ohlédneme se také za rokem 2020, nebudou chybět loňští finalisté a držitelé hlavní ceny. Již tradičně předáme Poctu České komory architektů, kterou Komora vzdává každým rokem hold osobnostem oboru, jež se výrazně zapsaly do moderní historie české architektury.

Přijeďte si užít letní večer v neformální atmosféře s přáteli, kolegy a partnery ČCA v unikátním prostoru moderní architektury na břehu Vltavy.

Prohlédněte si všechny přihlášené realizace a tipujte, které porotu zaujaly nejvíce.

Termín: 24. června 2021 (čtvrtek), program začíná v 19:00 h
Místo: Kotelna v areálu Uhelného mlýna, Libčice nad Vltavou

Doprava: 
– express České ceny za architekturu – odjezd z Masarykova nádraží v Praze v 17:30 h (vlak se vrací do Prahy ve 22:30 h)
– vlak ČD (odjezd z Masarykova nádraží v Praze např. v 17:42 nebo 18:12 h – vlak jede každých 30 minut)
– autem nebo lodí po vlastní ose
Zájemce o dopravu expressem České ceny za architekturu prosíme o rezervaci místa s nahlášením počtu osob na tento e-mail.

Těšíme se na Vás! 

Tým České ceny za architekturu

Související články:

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*