Nová řada dveří SIMA od společnosti SOLODOOR

Zapuštěné rámečky prosklení nemusejí být jen výsadou výroby na míru. K bezfalcovým dveřím splývajícím v jedné rovině se zárubněmi nejnověji přidali designéři další hladký detail – zapuštěné rámečky dveří s prosklením. To, co dříve dokázali zhotovit pouze truhláři u dveří z masivu či výrobci luxusních a drahých dveří na míru, dnes jako první sériově vyrábí společnost SOLODOOR. Tvarová čistota, hladké plochy, prostě jednoduchost, která neruší.

SIMA — detail zapuštěného rámečku
SIMA – detail zapuštěného rámečku

Propracovaný detail vznikl ve spolupráci s designéry a výroba nové modelové řady SIMA (SOLODOOR) vyžaduje přesnost, pečlivost a preciznost. Rámeček zapuštěný v ploše dveří má kromě estetické funkce i své praktické výhody – za vystouplou hranu rámečku prosklení můžete zachytit oděv a v horším případě poškodit i dveře. Rám prosklení splývající v jedné linii s plochou dveří u nové řady SIMA nabízí elegantní řešení pro moderní interiér – dveře SIMA se snadno zkombinují s ostatním vybavením domu či bytu a díky svému univerzálnímu designu jen tak nevyjdou z módy.

Dokonale atraktivního vzhledu dveří a zárubní v interiéru bude docíleno bezfalcovou variantou, tedy dveřmi bez polodrážek. Ty mají skryté panty a splývají v jedné rovině se zárubněmi, když si tedy ještě přimyslíme další hladký detail v podobě zapuštěných rámečků u prosklení, výsledný efekt jedné, ničím nerušené linie dveří je perfektní.

Modelová řada SIMA od společnosti SOLODOOR se vyrábí v odolném SOLO 3D povrchu, který perfektně imituje přírodní vzhled dřeva, vybírat lze hned z několika dekorů od klasických tuzemských dřevin až po dřeviny exotické.

Kompletní nabídku sortimentu i služeb a seznam prodejních partnerů naleznete na www.solodoor.cz.
podle podkladů společnosti SOLODOOR

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*