Nová inovace HELUZ RAPID

Nejčerstvější produktová novinka cihelného systému HELUZ přivítá do rodiny Smysluplného celku inovativní věncovku nesoucí příhodný název RAPID. Oproti běžným věncovkám se vyznačuje nadstandardní tepelnou izolací a výrazným zrychlením a zjednodušením stavby.

Žhavá novinka je určena pro bednění věnců v koruně stěny u bungalovů a pro obezdívání stropů HELUZ MIAKO a má velkou řadu výhod:
+ Skvělé tepelněizolační vlastnosti                          + Rychlost montáže
+ Systémové řešení HELUZ                                     + Ruční montáž
+ Keramický podklad pod omítku –                         + Nízká váha
kompatibilní s cihelným zdivem                               + Zkracování dle potřeby běžnými nástroji
+ Cenová dostupnost

Jedná se o nenosnou tvarovku určenou ke snadnému obezdívání železobetonových věnců, ztužujících věnců a stropních konstrukcí. RAPID je systémovým doplňkem uceleného stavebního systému HELUZ.

Bednicí tvarovky HELUZ RAPID se ukládají na očištění a suchý podklad a vyrovnanou ložnou plochu z broušených cihel HELUZ. Tvarovky se pokládají svojí ložnou plochou do housenky HELUZ pěny, tzn. plochou, na které je polystyren a cihelný obklad v jedné rovině. V průběhu montáže se poloha tvarovek stabilizuje pomocí montážních spon.

HELUZ RAPID se může zkracovat řezáním.  
Tvarovka je určená pro chráněné zdivo, kdy cihelná strana směřuje vždy k líci zdiva. Má jednu ložnou plochu, kterou se ukládá pouze na vyrovnané zdivo z broušených cihel. Při horní straně jsou tvarovky opatřeny ozubem, aby nemohlo dojít k zatížení cihelného obkladu tvarovky např. zdivem dalšího patra či jinými nosnými prvky.

Tisková zpráva  

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*