Nová školka a komerční centrum v Nových Chabrech

Společnost Star Group zahájí 30. března 2016 výstavbu mateřské školy pro 80 dětí a nového komerčního centra v oblasti nové rezidenční čtvrti Nové Chabry. Do provozu by obě stavby měly být uvedeny na jaře 2017. 

Vzájemně protilehlé budovy kopírují nejen terén, ale komunikují spolu i díky náměstíčku s klidovou zónou s lavičkami a terasami, přiléhajícími ke kavárně. Náměstíčko bude doplněno uměleckými díly, stejně jako prostředí vilových domů, u nichž jsou umístěny svítící stromy Lukáše Raise. Školka bude náměstíčko uzavírat.

Díky upravenému okolí rezidenčního projektu Nové Chabry, v němž společnost Star Group vybudovala několik dětských hřišť včetně velkého centrálního hřiště, které slavnostně předala obci k užívání 8. prosince 2015, i díky cyklostezce, fitness stezce a výstavě soch předních českých sochařů představují Nové Chabry výjimečně propracovaný koncept rodinného bydlení.

Společnost Star Group při realizaci projektu Nové Chabry dlouhodobě spolupracuje s městskou částí Dolní Chabry. Poklepání na základní kámen přidá Tal Grozner, ředitel společnosti Star Group, a Jiří Kozel, jednatel firmy Swietelsky, zhotovitele stavby.
tisková zpráva

Doplněno Stavbaweb:
Bytový projekt v severní části Prahy 8 Nové Chabry se v letošním roce rozroste nejen o dalších 112 bytů, ale i o komerční centrum s obchody, kavárnou a mateřskou školou. Výstavba celého projektu byla započata na podzim 2013. První fáze s 88 komfortními byty položila základ pro budoucí zcela novou rezidenční čtvrť s více než 800 bytovými jednotkami. V současné době jsou dokončeny a zkolaudovány  viladomy A, B, C, D. Viladomy C a D rozšířily nabídku bydlení o 118 bytů. Výstavba viladomů E,  které nabídnou celkem 112 bytů ve 4 domech, byla již zahájena. Dokončena by měla být na podzim 2017.


Komentáře

  1. Čtenář Stavbawebu says:

    Budou si chodit hrát do krásného nového komerčního centra…. (Apríl!)

  2. Čtenář Stavbawebu says:

    Na obrázku není u školky vidět žádná zahrada nebo hřiště. Kam si mají děti chodit hrát? Nebo budou pořád zavřené?

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*