Nová střechařská platforma pro investory i řemeslníky

Nová střechařská platforma pro všechny investory
Společnost PREFA Aluminiumprodukte spustila nový, tzv. PREFA portál, který v daném regionu propojuje klempířské a pokrývačské řemeslo přímo se stavebníky . Klempířům se stará o generování zakázek a stavebníkům o nabídku volných řemeslných kapacit. „Mnoho stavebníků neví, jak a kde mají poptávat klempířské práce – náš portál jim to zjednoduší. Stejně tak se mnozí klempíři místo svého řemesla věnují obchodním činnostem, ve kterých si nejsou zcela jisti – a i těm náš portál pomůže,“ upřesňuje význam PREFA portálu prokurista PREFA Aluminiumprodukte s. r. o., Aleš Slivka.

Všichni řemeslníci, kteří jsou na portálu registrováni, musí být absolventy PREFA Academy. Současně disponují i mnoha referenčními realizacemi. Odbornost a kvalita nabízené práce je tak pro stavebníka zaručena. Zákaznický servis PREFA po zadání zakázky pro změnu prověří stavebníka. K řemeslníkům se tak dostane jenom reálná poptávka. Stavebníkovi vytvoří cenovou nabídku (včetně materiálu a práce) tři nejrychlejší řemeslnické firmy. Stavebník si z nich vybere tu nejlepší. Vytížení řemeslníci tedy na poptávku automaticky nereagují. „Tímto poptávkovým a nabídkový systémem umožnujeme klempířům zprostředkovat zajímavé nabídky a stává se tak dalším rozšířením našich služeb. Vycházíme ale automaticky vstříc i investorům, kterým pomůžeme najít toho správného klempíře v jeho regionu,“ upřesňuje Aleš Slivka.

Česká republika je po Německu a Rakousku třetí zemí, kde byla obdobná platforma spuštěna. Doposud je v ní registrováno přes 80 klempířů. Ohlas od řemeslníků i stavebníků je zcela pozitivní. Stavebníci totiž nemusí náročně hledat zkušeného klempíře ze svého regionu. Ihned si pak mohou z nabídek řemeslníků vybrat tu nejvýhodnější. Řemeslníci si zase cení komfortu z automatického generování zakázek.

podle podkladů společnosti PREFA Aluminiumprodukte

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*