Nové posuvné dveře se zdvihem HS 330

Nové dřevohliníkové posuvné dveře se zdvihem Internorm HS 330 se vyznačují úzkou rámovou konstrukcí a velkým prosklením. Nová technologie prahu ze skelných vláken nabízí v kombinaci se sériově dodávaným trojsklem nejvyšší míru tepelné ochrany a extrémní tuhost – dveře jsou vhodné také pro pasivní domy. Nízká výška prahu eliminuje nebezpečí zakopnutí a je ideální pro bezbariérové stavby.


Posuvné dveře se zdvihem HS 330
Nové dřevo-hliníkové posuvné dveře se zdvihem umožňují jedinečný výhled. Úzké rámové konstrukce a velká prosklení vytvářejí velkorysé poměry světla a neomezených prožitků bydlení. Nová technologie prahu ze skelných vláken nabízí v kombinaci se sériově dodávaným trojsklem nejvyšší míru tepelné ochrany a extrémní tuhost – vhodné také pro energeticky pasivní domy. Nízká výška prahu eliminuje nebezpečí zakopnutí a je ideální pro bezbariérové stavby.

Posuvné dveře se zdvihem mají také u pevných prosklení celistvý dřevěný vzhled. Patentovaným zasklívacím systémem je výměna skla možná i při zcela zaomítnutém rámu. Můžete volit mezi třemi variantami klik, přičemž design se hodí k okennímu systému v odpovídajícím stylu – oblé nebo hranaté. Navíc mohou být posuvné dveře se zdvihem vybaveny rafstórou Raff F (rafstóra s napínacím lankem), lamelami s regulací světla (u Raff F a Raff S) a sítí proti hmyzu se širokým rámem.

Vlastnosti dveří HS 330
â?? tepelná izolace Uw až 0,71 W/m2K, vhodné pro pasivní domy,
â?? pro nejlepší tepelnou izolaci sériově bezpečnostní trojsklo s tloušťkou 54 mm,
â?? 6mm tabule skla ESG chrání před poraněním při prasknutí skla,
â?? moderní hranatý vzhled z vnější i vnitřní strany,
â?? vhodné pro celoprosklené rohy pro moderní architekturu,
â?? velkoplošné prvky – snadný zdvih a posuv křídla do 400 kg hmotnosti,
â?? od 150 kg hmotnosti křídla přídavné vozíky pro snadný chod křídla,
â?? vysoce tepelněizolační práh ze skelných vláken pro optimální tepelnou izolaci a stabilitu,
â?? plochý práh – vhodný pro bezbariérové stavby, v místě pevného prosklení zakrytý dřevěným profilem,
â?? v rámu zabudované vodicí lišty s integrovaným dorazem – pro perfektní vzhled, lehký chod a optimální ochranu proti vloupání,
â?? třída odolnosti RC2
â?? pevné zasklení přímo v rámu – bez viditelného profilu křídla,
â?? více světla při úzkých pohledových šířkách,
â?? v uzavřeném stavu se křídlo nachází za sloupkem, nebrání tak prosvětlení,
â?? šířku otevření křídla lze nastavit tak, že nedochází ke zmenšení průchozí šířky,
â?? úzké rámové profily pro co největší světlosti – dveře lze třístranně zcela zaomítnout – tím je u pevného prosklení vidět pouze sklo,
â?? díky patentovanému systémy zasklení je možná výměna skla také při zcela zaomítnutém rámu,
â?? tři atraktivní designy klik,
â?? hliníkové povrchy umožňují neomezený výběr barev.

Architektonická řešení Studia XL
Moderní prosklená architektura systému Studio XL otvírá výhledy bez hranic. Inovativními, technologicky chytrými, vysoce tepelně izolačními systémy jako posuvné dveře se zdvihem, strukturální rohy, pevná prosklení a jejich kombinace umožňuje Internorm architektonická řešení ve větších dimenzích. Tato řešení jsou navrhována a vyráběna v malých sériích – cíleně zcela dle Vašich individuálních požadavků.

Posuvné dveře se zdvihem lze u všech modelů kombinovat s pevným prosklením a strukturálními rohy. Aby bylo možné nabídnout co největší světlosti skel, není prosklený roh napojen, nýbrž spojen přímo s posuvnými dveřmi se zdvihem. Různé modely nabízejí četné možnosti kombinací a způsobů otevírání.
Rovněž naše logisitika probíhá v rozměrech „XL“, což znamená vlastní logistiku dopravy s vlastním koordinátorem staveb, vhodným nákladním vozem s jeřábem a montážními zařízeními. Vysoká míra odbornosti služeb našich obchodních partnerů a jejich montážních týmů ručí za vysokou kvalitu poradenství až po montáž Vašich individuálních požadavků


podle podkladů firmy Internorm

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*