Nové vydání magazínu lightlife zaměřené na uživatelsky orientovaný design

Magazín pro světlo a architekturu, lightlife, se ve svém devátém vydání věnuje designu, který je zaměřen na uživatele. Nové vydání je k dostání v tištěné verzi i v digitálním formátu pro aplikace PDF, iOS a Android.


Pod názvem „Uživatelsky orientovaný design“ najdete v novém vydání lightlife rozmanité odpovědi na otázku, jak důsledné zaměření na uživatele vytváří citelnou přidanou hodnotu. Časopis pro zákazníky společnosti Zumtobel, lightlife 09, přináší i další zajímavosti:

•    Rozhovor s Philem Libinem o organizování vědomostí: Libin upozorňuje na to, jak lidé v současnosti zacházejí s informacemi a co musí zatím dokázat technologie, aby uživatelům nabídla konkrétní přidanou hodnotu.

•    Dvě studie společnosti Zumtobel z oblasti kancelářské činnosti a maloobchodního prodeje, které poskytují zajímavý náhled na chování a preference uživatelů. Studie slouží jako důležitý základ pro vývoj nových produktů přizpůsobených potřebám a požadavkům uživatelů.

•    Příklady hlubokých znalostí společnosti Zumtobel v oboru aplikací na základě četných mezinárodních projektů, jako je INI Flagshipstore, nový pařížský butik značky L’Occitane nebo nový kampus WU Wien.

•    Kooperativní procesy designu pro revoluční vývoj produktů vysvětlené na příkladu nového LED světla SEQUENCE.

Jako digitální vydání je lightlife k dispozici v německém a anglickém jazyce ve formě bezplatné aplikace pro iPad a Android a jako PDF v němčině, angličtině, italštině, francouzštině a nizozemštině.

Klikněte zde pro získání 9. vydání časopisu lightlife
» jako PDF
» jako aplikace pro iPad
» jako aplikace pro Android

podle podkladů společnosti Zumtobel

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*