NOVINKA NA TRHU — KOUPELNY ZE ŠVÉDSKA

Fotogalerie ke článku (5)

Sprcha

Sprcha

Úchytka sprch

Úchytka sprch

Detail umyvadla

Detail umyvadla

Vana

Vana

Toaleta

Toaleta
Celá fotogalerie (5)

Již velmi dlouho používané sousloví „švédská kvalita“ bylo u nás doposud spojováno zejména s automobilovým průmyslem, s ocelí a samozřejmě také s nábytkem. Nyní se výčet velkých švédských společností na českém trhu rozroste ještě o jedno jméno, a to o společnost Gustavsberg, zabývající se koupelnami a sanitární keramikou.

Vstup značky GUSTAVSBERG na český trh, načasovaný na Brněnský stavební veletrh na konci dubna, přináší do oblasti koupelen a sanitární keramiky mnoho nového. Značka Gustavsberg, i přes svou bohatou historii sahající až do roku 1640, je značkou moderní, značkou vytvářející nové trendy a pružně reagující na potřeby moderní doby.
 
V souladu s touto filozofií, a samozřejmě i díky skandinávskému původu, je jedním z jejích hlavních témat ekologie. Výroba sanitární keramiky Gustavsberg probíhá dle nejpřísnějších požadavků na ochranu životního prostředí. Díky tomu byla společnost i oceněna certifikátem ISO 14001 a v listopadu loňského roku dokonce získala v Lisabonu cenu EMAS za rozsáhlou a dlouhodobou práci na zlepšení životního prostředí.
 
Další specifickou vlastností sanitární keramiky Gustavsberg je moderní a praktický design spojený s použitím glazovaného porcelánu té nejvyšší kvality, při jehož výrobě se kombinují nejmodernější metody s tradicí a bohatými zkušenostmi značky.
 
Na český trh značka navíc přináší další nový trend — zaměření na malé prostory. Část produkce této značky se věnuje výhradně malým koupelnám a zejména pak koupelnám v panelových domech. Pro potřeby těchto koupelen jsou přizpůsobeny rozměry i originální a nápadité tvary sanitární keramiky Gustavsberg tak, že i z malého prostoru je možné udělat velice příjemnou a zároveň maximálně praktickou moderní koupelnu.
 
Vstup značky Gustavsberg na český trh tedy přináší moderní trendy, ekologické myšlení, špičkový design kombinovaný s nejvyšší kvalitou a v neposlední řadě i originální a praktická prostorová řešení.
 
Vlastníkem švédské značky Gustavsberg je od roku 2000 německá společnost Villeroy&Boch.

 

 

Tisková zpráva firmy Gustavsberg

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*