Novinka OSB SUPERFINISH® ECO představena v Brně

Fotogalerie ke článku (2)

OSB Superfinish®ECO

OSB Superfinish®ECO

Stánek Kronospan

Stánek Kronospan
Celá fotogalerie (2)

Jihlavský podnik Kronospan představil na Stavebním veletrhu Brno 2008 novinku, ekologické desky OSB SUPERFINISH® ECO. Široké využití všestranného stavebního materiálu prezentoval architekt Šimon Caban.

Tisková konference

SpolečnostKRONOSPAN OSB, spol. s. r. o., uvádí na český trh novou generaci víceúčelových desek vyráběných unikátní technologií lepení dřevěných třísek ve třech na sebe navzájem kolmých vrstvách. „Průlomovým počinem jihlavského Kronospanu je rozšíření bezformaldehydového lepení z „exkluzivního“ typu OSB/4 do na trhu nejrozšířenějšího typu OSB/3,“ uvedla k tomu obchodní ředitelka Kronospan Ing. Sylva Krechlerová.
KRONOSPAN Jihlava je jediným tuzemským výrobcem OSB desek a k přechodu na OSB SUPERFINISH® ECO dojde postupně v průběhu roku 2008, přičemž nejvíce formátů v novém provedení se na trh dostalo již v průběhu dubna. „Společnost KRONOSPAN vychází s předstihem vstříc očekávanému vývoji v EU, který trvale působí na celkové snižování emisí škodlivin. Touto inovací zcela naplňujeme filozofii naší společnosti — nabízet progresivní výrobky a zároveň významnou měrou přispívat ke zlepšení kvality bydlení i životního prostředí. Struktura, barva a rustikalita přírodního dřeva spolu s bezformaldehydovým pojením dávají deskám OSB SUPERFINISH® ECO nové možnosti i v interiérovém designu,“ doplnil produktový manažer OSB Ing. Petr Stejskal.
Všestrannost i snadné použití desek OSB potvrdil také architekt Šimon Caban, který na místě prezentoval praktické i moderní designové řešení při rekonstrukci bytu. Zájemci měli možnost shlédnout celou škálu neotřelých interiérových řešení a nechat se inspirovat.

 

 

Zdroj: Tisková zpráva IDMZ pro Kronospan, duben 2008
Bližší informace o produktech OSB najdete na www.kronospan.cz

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*