Novinky Hilti 2008

Fotogalerie ke článku (6)

Přenosná akumulátorová pila WSR 36 A

Přenosná akumulátorová pila WSR 36 A

Akumulátorová okružní pila WSC 55

Akumulátorová okružní pila WSC 55

Akumulátorová okružní pila WSC 70

Akumulátorová okružní pila WSC 70

CPC jednotky

CPC jednotky

Kombinované kladivo TE 70

Kombinované kladivo TE 70

Laserový dálkoměr PD 4

Laserový dálkoměr PD 4
Celá fotogalerie (6)

Společnost Hilti představila novinky, s nimiž v letošním roce přichází na trh.

Hilti VCX: nová linie stavebních vysavačů. Novou řadu stavebních vysavačů uvítají stavbaři i truhláři, především při řezání, jádrovém vrtání, drážkování, broušení a opracování dřeva. Vyznačují se robustním designem (vhodným zejména na stavbu), komfortní manipulací, spolehlivostí, vyšší bezpečností, snadným transportem, jednoduchým čištěním a stálým vysokým sacím výkonem. Jsou vhodné pro odsávání suchých i mokrých materiálů, dřevěného odpadu a minerálních prachů. K dispozici je i bohatý výběr příslušenství.

 

Přenosná akumulátorová pila WSR 36 A. Pila s Li-ion technologií poskytuje možnost mobility, velkou všestrannost v použití, nabízí vynikající výkon a životnost.

 

Akumulátorová okružní pila WSC 55. Pilu v kufru - nový přírůstek do rodiny 24V nářadí - ocení zejména stavebníci při úpravách desek bednění, řezání krovů a podlahových prken. Poradí si s příčnými, podélnými i zkosenými řezy a výřezy v dřevěných a kompozitních materiálech.

 

Akumulátorová okružní pila WSC 70. WSC 70 je robustnější nástupce okružní pily WSC 55. Nabízí větší teflonový kotouč o průměru 190 mm s 24 zuby. Je první akumulátorovou okružní pilou s výkonem síťového stroje - vydrží až 410 řezů (100 běžných metrů) bez nutnosti měnit baterii.

 

Li-ion technologie firmy Hilti s sebou přináší nezanedbatelné výhody: má až o sto procent vyšší kapacitu a poloviční váhu než NiCd akumulátory stejné kapacity. Díky rychlonabíjení nedochází k prostojů v práci, přičemž nedochází k samovolnému vybíjení.

 

Hilti CPC (Cordless Power Care) systém dokonale přizpůsobuje Li-ion technologii akumulátorů náročným podmínkám stavby a požadavkům stavařů. Vysoká kapacita akumulátorů, vysoký výkon, dlouhá životnost, nízká váha, robustnost a pevnost plastů, jsou některé z předností řešení firmy Hilti.

 

Kombinované kladivo TE 70 má o 30 procent silnější energii příklepu než jeho předchozí varianty, nižší přítlačná síla umožňuje vyšší pracovní komfort, nabízí vylepšený poměr vrtání/sekání (40/60) a umí 360 otáček za minutu. S optimálním vyvážením s těžištěm blíže rukojeti a o třetinu posílenou kluznou spojkou k tomu představuje mohutný výkon, vysokou odolnost, uživatelský komfort a optimální spolehlivost v jednom.

 

Laserový dálkoměr PD 4 o rozměrech mobilního telefonu není pouze jednoduchý na ovládání, ale také zcela prachuvzdorný a voděodolný s funkcemi měření vzdáleností a průběžného měření. Jeho měřící rozsah se pohybuje od 2 centimetrů do 70 metrů s přesností +/- 2 mm a baterie vydrží 20 tisíc měření.

 

Zdroj: TZ Neopublic Porter Novelli


 

 

 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*