Seminář 22. 9. v Praze
se bude věnovat změnám ve stavebnictví v důsledku přijetí nového
občanského zákoníku. Seminář je určen pro stavební úřady, vlastníky
pozemků a staveb, projektanty, stavitele, investory,
autorizované osoby a další zájemce.
Program a on-line přihlášku najdete na:
http://www.studioaxis.cz/index.asp?menu=626&record=13241
STUDIO AXIS, spol. s r.o.
Argentinská 286/38, 170 00 Praha 7 – Holešovice
Tel.: 234 221 123 – 124
Fax: 234 221 125
E-mail: studio@studioaxis.cz
CENTRUM VZDĚLÁVÁNÍ VE STAVEBNICTVÍ











Jako člověk, který stavěl dům, vím, kolik nejasností a protichůdných rad člověk během stavby potká...Proto vítám každý projekt, který přináší…
350 tisíc nových bytů znamená nárůst počtu trvalých obyvatel o cca půl milionu, na což nejen není připravená občanská, dopravní…
Palec nahoru za rozšíření odborného obsahu i do podcastové formy. Čím více kvalitních a praktických informací pro stavebníky, tím lépe!!!
Kvalitní obsah, který má skutečnou přidanou hodnotu pro lidi, kteří staví nebo plánují stavět👍
To není stará sjezdovka?