Nový showroom Barrisol

Jan Šesták a Marek Deyl navrhli pro českého distributora speciální fólie Barrisol showroom, který předvádí nekonečné tvarové možnosti tohoto materiálu. 
Odvážné tvarové kreace Studia pha z polyvinylové fólie původem z Francie měli možnost vidět návštěvníci mnoha veletrhů a výstav po celém světě. Barrisol díky svým unikátním vlastnostem nabízí obrovskou variabilitu použití: lze z něj vytvořit dokonale rovný a hladký podhled, stejně jako organický tvar, jakého žádný jiný materiál není schopen dosáhnout. Výstavní stánky pro firmy jako Lasvit nebo Scott úspěšné na veletrzích a výstavách po celém světě. 
„S firmou CS Lyon, která je výhradním distributorem fólie Barrisol, spolupracujeme řadu let a české realizace patří k těm celosvětově nejlepším. Když nás José Soriano, majitel firmy CS Lyon, oslovil s nabídkou navrhnout pražský showroom, samozřejmě jsme rádi přijali,“ říká Marek Deyl k začátkům návrhu. „Naše koncepce je postavená na geometrické struktuře v interiéru, která je složená z materiálů Clipso a Barrisol. Koncepčně jde o open space, kde nejen pracuje tým Barrisolu, ale slouží i jako místo pro setkání architektů, designérů, jako prostor, kde jsou naživo prezentované materiály této francouzské firmy,“ dodává architekt.
Otevření showroomu a výrobní haly Barrisol v Klíčanech u Prahy je završením 25letého působení Barrisolu na českém trhu. Nové prostory showroomu a výrobní haly o ploše 900 m2 umožňují výrobu složitějších konstrukcí; v showroomu je představena celá řada podhledů a řešení.

Tisková zpráva
Foto: Filip Šlapal


 

Showroom firmy Barrisol
Autoři: Studio pha – Jan Šesták, Marek Deyl; spolupráce Martin Vybíral, Filip Tomášek
Místo: U Expertu, Klíčany u Prahy
Investor: CS Lyon Praha 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*