Přednáška Mirko Bauma
čt “ 2. 9. 2010 “ 18.00 hodin “ Besední sál
Muzeum umění Olomouc
V další z doprovodných akcí k výstavě Sial – Sdružení inženýrů architektů Liberec se tentokrát představí jeden z někdejších členů legendární Školky Sial, profesor architektury na Technické univerzitě v Cáchách – Mirko Baum, který přednese autobiograï¬?ckou přednášku o svém studiu, Školce Sial, ale také době po ní, tedy o svém působení v berlínském ateliéru J. P. Kleihuese. V jeho stavbách se odráží rozum podložený historickými znalostmi, v důsledku čehož vznikají okouzlující stavby s inženýrským duchem.
VSTUP ZDARMA











Velmi zajímavé vydání, architektura není jen o stavbách, ale také o tom, jak reaguje na změny společnosti a způsobu života.…
Děkuji za další dávku inspirace ze světa architektury a staveb 👏
no, tak to je fakt skvost
Obzvlášť ten přimontovanej Bauhaus zezadu, to je něco.
Proboha, a co takhle nějaké barvy na chodby? Třeba různě barevné dveře - i pro snadnější orientaci. Tohle je jak…