Obce a energetická efektivita v Evropě

Mezinárodní konference, 2.-3. listopadu
Sluňákov, Horka nad Moravou, Hostětín

Technologické a politické aspekty úspěšných projektů v praxi. Problematika praktického prosazování veřejných projektů na úsporu energie jako součásti politiky ve veřejném prostoru. ekonomika – politika – ekologie.
Jednací řeč:
čeština, angličtina (simultánní překlad)
Konference je určena zastupitelům obecních, městských a krajských úřadů (státní správy a samosprávy), lidem pracujícím na odborech životního prostředí, útvarech koncepce a rozvoje obcí, lidem, které zajímají projekty v této oblasti, soukromým podnikatelům, kteří podnikají v oblastech energetické efektivity, všem dalším zájemcům z řad nevládních hnutí, médií a podobně.
Smyslem konference je představit moderní projekty realizované ve veřejném prostoru obcí a měst. Efektivní řešení energetických úspor, environmentálně zaměřené projekty na podporu obnovitelných zdrojů energie a snížení emisí. Chytré energetické systémy, sluneční energie, biomasa, úsporné technologie, …
Svědčit o pozitivních i negativních zkušenostech, které byly zaměřeny na funkční energeticky efektivní řešení. Snaha motivovat všechny, kteří se obávají komplikací při zvažování využití netradičních přístupů v oblasti energetických úspor.
Pořádá Statutární město Olomouc, Sluňákov – centrum ekologických aktivit města Olomouce, o.p.s.
a ve spolupráci a s mediálním partnerstvím: Americká ambasáda – velvyslanectví USA v Praze,
CZ Biom, SEVEn, Ekobydlení, Chamanne, s.r.o., Lovecká chata Horka nad Moravou

Celý program a přihláška zde.
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*