Obec architektů má nové členy vedení

Nově zvolení členové Rady obce:
Jan Kasl
Martina Hovořáková
Ondřej Chybík
Oleg Haman
Viktorie Souček
Vladimíra Leníčková
Zorka Krejčí
Zdeněk Jiran
Václav Mastný
David Wittassek
Robert Rössler

Předsedou rady obce byl opět zvolen:
Oleg Haman

Zvolení místopředsedové:
Zdeněk Jiran
Vladimíra Leníčková
Václav Mastný

Nově zvolení členové Dozorčí rady:
Milica Vujošević
Klára Vejrová
Jan Melichar

Dozorčí rada si ze svého středu zvolila za předsedkyni Milicu Vujošević

„Rozšířili jsme počet členů Rady Obce ze 6 na 11. Do Rady byli zvoleni architekti, kteří již mají široké zkušenosti v oblasti architektury a mají zájem podílet se na rozšíření spolkové činnosti Obce architektů. Zároveň se nám podařilo uzavřít smlouvu s www.tvarchitect.com, která napomůže k větší publicitě spolkové činnosti,“ uvedl k volbě rady předseda Obce architektů Oleg Haman. 

Oleg Haman zároveň doplnil: „Jsem rád, že členství v radě přijal i Jan Kasl, znovu zvolený předseda České komory architektů, a že je naším společným cílem nastavení užší spolupráce mezi Obcí architektů a Českou komorou architektů.“

Valná hromada Obce architektů se konala v krásném architektonickém prostoru Winternitzovy vily na Praze 5. Vila je dílem architektů Adolfa Loose a Karla Lhoty. Jedná se o kulturní památku, která je dle interiérové barvy slonové kosti též zvaná Béžová princezna. 

tisková zpráva

Komentáře

  1. Čtenář Stavbawebu says:

    Oceňuji, že členem nového vedení Obce architektů se stal také předseda České komory architektů Jan Kasl. Chápu to jako gesto, že tyto dvě profesní organizace |spolu mluví| a neutápí se v žabomyších sporech. Nebylo tomu tak vždycky…

  2. Čtenář Stavbawebu says:

    Architektům jedna společnost nestačí, jsou hodně individuální, rozumím tomu. Ale šéfem může být vždy jen jeden, což nestačí, Možná by chtěli i jinou a to další organizaci. Proč ne? Jsou to i umělci, někteří. Ale že by to bylo přínosem pro celou společnost, tomu nerozumím.

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*