Online konference HELUZ od A do Z

Nenechte si ujít bezplatnou online konferenci HELUZ od A do Z, která přinese cenné informace pro navrhování i provádění budov v souvislosti se změnami v důležitých předpisech.

Téma: Energetika, akustika a efektivita v navrhování a výstavbě budov
Kdy: v úterý 23. 3 .2021
Zahájení: od 10 hodin
Registrujte se ZDE

Na co se můžete těšit
Změna vyhlášky o energetické náročnosti budov a jejích dopadech bude diskutována s Ing. Romanem Šubrtem, předsedou Asociace energetických specialistů. Zazní tipy, jak navrhnout budovu, jak komunikovat s energetickým specialistou či jak nakládat s tepelnými mosty.

Ing. Pavel Rubáš, Ph.D. z Technického a zkušebního ústavu Praha s.p. bude odpovídat na otázky týkající se změny požadavkové normy na zvukovou izolaci budov. Probrána bude i problematika akustických mostů a akustického komfortu.

S firemní statičkou Ing. Zuzanou Hejlovou se podíváme na vlastnosti zdiva při použití malty HELUZ SIDI a na návrh překladů.Ing. Tomáš Culík představí postupy pro správné přenášení technických podkladů HELUZ do projektové dokumentace pomocí konstrukčních CAD detailů a BIM softwarů (ArchiCAD a REVIT).

Témata budou prezentována na vzorové studii domu. Navrhování domů bude doplněno reportáží o přístupu k navrhování budov z architektonického a projekčního atelieru.

Pořadem bude provázet moderátorka Zuzana Kozáková a produktový manažer Ing. Pavel Heinrich, který představí novinky a řešení pro moderní stavby ze systému HELUZ. Konference HELUZ od A do Z je určena odborníkům tzn. architektům, projektantům, stavebním specialistům a pro zástupce stavebních firem.

Konference má i svojí interaktivní část – 4 workshopy, do kterých se můžete přihlásit a s vybranými specialisty HELUZ si probrat dotazy k vybranému tématu:

Ing. Filip Bosák – Efektivita výstavby – postřehy ze staveb ke zdění s maltou HELUZ SIDI, práce s překlady HELUZ FAMILY 3in1 nosný a doplňkové cihly

Ing. Zuzana Hejlová – Statika – pevnost zdiva, překlady a statické pomůcky pro navrhování

Ing. Tomáš Culík – Digitální podklady pro navrhování – CAD detaily, práce v ArchiCADU, BIM, práce s technickými podklady na webu pro odborníky

Ing. Pavel Heinrich – Stavební fyzika – tepelná ochrana budov a akustika v kontextu se stavebním systémem HELUZ

Online konference je zařazena do CŽV ČKAIT a ČKA a ohodnocena 0,5 bodem ČKAIT a 2 body ČKA.

podle podkladů společnosti HELUZ

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*