OTTA: Městský architekt

KDY: ve středu 19. září 2018 od 16:00 do cca 18:30,
následovat bude uvedení výstavy nominovaných České ceny za architekturu 2018
KDE: NA SMÍCHOVSKÉ NÁPLAVCE – KOBKA Č. 15, Praha 5

Další debatní setkání z cyklu OTTA (Otevřený think tank architektů) se bude věnovat městským architektům a otázce kodexu městských architektů. Zásadní otázkou bude, zda je potřeba kodex a jaká by měla být jeho podoba v návaznosti na etiku profese. Setkání bude tentokrát netradičně ve veřejném prostoru na smíchovské náplavce a bude současně uvedením výstavy 33 nominovaných České ceny za architekturu 2018, která bude přímo na smíchovské náplavce v Praze k vidění od 19. 9. 2018.

Na akci jsou srdečně zváni všichni architekti, městští architekti, starostové, zastupitelé, právníci, úředníci a všichni, které téma zajímá.
V případě zájmu se prosím registrujte na e-mailu 

Politika architektury a stavební kultury České republiky je strategickým dokumentem, jehož cílem je vytvářet harmonické a přitažlivé prostředí v lidských sídlech a krajině. Posláním městského architekta je, v souladu s tímto dokumentem poskytovat zřizovateli konzultační a poradenskou činnost v oblasti územního plánování, urbanismus a architektury města a přispívat tak k naplňování tohoto cíle. Předpokladem pro komplexní a efektivní činnost městského architekta je řada profesních i osobnostních schopností a vlastností, shrnutých do KODEXU MĚSTSKÉHO ARCHITEKTA.
Více na stránkách ČKA

podle podkladů pořadatele

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*