Partnerská zóna Cemix šetří čas

Projektantům, architektům i studentům, chceme usnadnit práci a ušetřit cenný čas. Jak? Skrze připravená systémová řešení a jednotlivé detaily, která vám jsou k dispozici v naší Partnerské zóně Cemix. Stačí se zaregistrovat a máte veškeré projektové materiály hned po ruce. Přehledně, na jednom místě, s automaticky generovanými dokumenty.

Co v Partnerské zóně najdete?
Kompletně zpracované materiály, které šetří čas a ulehčí práci při přípravě a návrhu projektu. Připravili jsme detaily a systémová řešení na jednom místě, které můžete okamžitě a zdarma použít. Partnerská zóna poskytuje snadné generování textů do technických zpráv, spoustu přehledně řazených CAD detailů / BIM knihovnu a pluginy, systémové skladby, kalkulátor spotřeby, technickou dokumentaci, informace o dotacích, ale i export pro rozpočtové programy.

Partnerská zóna obsahuje i výpočty kotvení ETICS, návrhy fasád, vzorníky, protipožární řešení fasád – PKO a spoustu dalších podkladů a informací pro projekční činnost. Od stavby přes rekonstrukci po zdravé bydlení. Už nemusíte hledat řešení na více místech. To vše budete mít k dispozici s možností vytvořit si jednotlivé projekty a kdykoliv se k nim vrátit a pokračovat v práci.
 
Pracujte efektivně s podporou odborníků
To je Partnerská zóna Cemix, váš partner pro projekty. S podporou projektových specialistů, které můžete kdykoli kontaktovat. Začněte šetřit váš čas už teď. 

www.cemix.cz/partnerska-zona

podle podkladů společnosti Cemix

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*