Přichází vana Rosa 95

Stejně jako každý rok přichází i nyní společnost RAVAK, a.s., největší výrobce vybavení pro koupelny ve střední a východní Evropě, s novinkami ve svém sortimentu. Pro rok 2011 byla rozšířena nejen nabídka van a sprchových koutů, ale také nábytku, hydromasáží a příslušenství ke sprchovým koutům. Velmi významnou novinkou, kterou společnost RAVAK reaguje na potřeby a přání zákazníků, je zcela nová asymetrická vana Rosa 95.

Jde o třetí vanu z nejprodávanější řady Rosa, která se od předešlých liší především svými rozměry a také cenou. I tuto vanu je možné v rámci uceleného řešení pro koupelnu – konceptu Rosa – doplnit dalšími výrobky, např. vanovou zástěnou. umyvadlem či koupelnovým nábytkem.
„Vany Rosa patří dlouhodobě k nejprodávanějším výrobkům v našem sortimentu. Bohužel občas jsme od zákazníků slyšeli, že se jim vana i ucelené řešení v podobě celého konceptu Rosa líbí, ale že na něj nemají v koupelně místo. Chybělo jim doslova pár centimetrů,“ uvedl Pavel Heral, marketingový manažer RAVAK, a.s. „Nyní proto přicházíme s novinkou, která by si mohla brzy získat velkou oblibu u zákazníků, protože uspokojí i majitele opravdu malých koupelen,“ dodal Pavel Heral.
 

Název vany Rosa 95 vychází z jejích rozměrů, které byly přizpůsobeny zejména potřebám lidí žijících v bytech či domkách s menší koupelnou. Vana je tedy široká 95 cm a v porovnání se svými předchůdkyněmi je zase o něco chytřejší. „Rozměry nové vany Rosa 95 jsou na šířku o 10 cm menší, takže se nyní bez problémů vejde i do běžných koupelen v panelácích. Vana si přitom zachovala všechny vlastnosti řady Rosa, mezi něž patří především prostorný vnitřek, pohodlné sedátko a v rámci uceleného konceptu také mnoho praktických doplňků od zástěny, přes nábytek a umyvadla až po vodovodní baterie,“ uvedl Pavel Heral.

Originální design, nové rozměry a široká nabídka doplňkového sortimentu předurčují vanu Rosa 95 stát se hvězdou mezi vanami vhodných do panelákových koupelen. Ale nejen tam. „V rámci všech konceptů RAVAK je totiž vše designově sladěno, takže i s vanou Rosa 95 v konceptu Rosa bude každá koupelna nejen praktická, ale také krásná,“ řekl Pavel Heral.
Vana Rosa 95 je nabízena ve dvou rozměrech – 150×95 a 160×95 – a její cena začíná na 7990 Kč vč. DPH.
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*