Prezentace: Vizualizace v architektuře

Artlantis 4 – profesionální vizualizace jednoduše, rychle levně! Květnové prezentace programu v Praze a Brně:
Vizualizace projektů nezávisle na tom, v jakém CAD/BIM programu vznikly. Nejrychlejší výpočet, nejjednodušší ovládání, nejmodernější technologie, nejlepší poměr cena/výkon! Máme pravdu? Přesvědčte se sami. Uvidíte v akci program Artlantis, dotykový tablet iPad, výkonný projektor a lehký přenosný LED projektor. Pro účastníky je připravena speciální nabídka na Artlantis!
ve čtvrtek 3.5. v Praze, Galerii Jaroslava Fragnera, Betlémské nám. 5A
nebo
ve čtvrtek 10.5. v Brně, Domě umění, Malinovského nám. 2
Vždy od 11.00 – 12.30 s následujícím občerstvením (registrace od 10.45)

Registraci proveďte prosím do 5 dnů před zvolenou prezentací zde nebo emailem cegra@cegra.cz či telefonem 257 310 090

Artlantis je nejrychlejší samostatná renderovací aplikace pracující v prostředí Windows i Apple vyvinutá speciálně pro architekty
. Artlantis produkuje vizualizace s vysokým rozlišením, animace, 3D panoramata a QuickTime VR objekty. Program pracuje s unikátním systémem náhledového okna, kdy i toto počítá radiozitu. Artlantis má obrovské zázemí mezi praktikujícími ateliéry, ale i mezi studenty českých architektonických a stavebních škol (3500 registrovaných licencí). Artlantis 4 přichází s technologií iVisit 3D umožňující vytvoření virtuálních procházek objektem i na mobilních zařízeních včetně iPhone a iPad. Jako samostatná vizualizační aplikace nemusí Artlantis pracovat s objemnými daty BIM projektů a neblokuje CAD počítač během renderování. Artlantis má přímé propojení s CAD/BIM aplikacemi ArchiCAD, Revit , SketchUP a Vectorworks. Artlantis rovněž načítá projekty ve formátech DXF, DWG, DWF, OBJ, FBX a 3DS.

Vizualizace v architektuře není jenom render, animace nebo virtuální realita. Je to i způsob, jakým jsou prezentovány. V akci uvidíte i iPAD, projektor s velkou svítivostí a také malý přenosný projektor.
.
Galerie rendrů z Artlantisu – zde.
Galerie animací z Artlantis Studia – zde.
zdroj: Cegra
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*