Pro velký zájem přidává Wienerberger fórum termíny v Praze a v Brně

Čtvrtý ročník Wienerberger fóra, který se letos bude mimo jiné věnovat i připravovaným revizím zákona o hospodaření energií a její prováděcí vyhlášky, hlásí téměř „vyprodáno“. V Praze a v Brně je již kapacita sálů prakticky vyčerpána, a proto zde byly přidány další dodatečné termíny, na které se mohou zájemci hlásit.


První seminář proběhne již 5. ledna v Českých Budějovicích. Další budou následovat v Brně (10. 1.), Ostravě (12. 1.), Praze (17. 1.), Plzni (19. 1.) a v Hradci Králové (24. 1.). Nově se lze hlásit na další seminář v Brně v termínu 26. 1. a v Praze v termínu 2. 2. 2012.
Dosud se na semináře zaregistrovalo více než 2000 účastníků. Další nárůst počtu zájemců se podle zkušeností z předchozích let očekává těsně před termíny konání jednotlivých fór. Semináře jsou akreditovány v systému celoživotního vzdělávání ČKAIT. Vstup na ně je zdarma.
Témata seminářů byla připravována jak s ohledem na již probíhající či právě projednávané legislativní změny v oblasti stavebnictví, tak jako reflexe na požadavky a dotazy účastníků minulých ročníků Wienerberger fóra. Prezentovány zde budou také praktické zkušenosti ze staveb realizovaných z cihel plněných minerální vatou POROTHERM T Profi.
 
Zájemci se mohou přihlásit prostřednictvím internetového formuláře na www.wienerbergerFORUM.cz. Přihlášku je možné odeslat i faxem na číslo 383 826 115 nebo poštou na adresu: Wienerberger cihlářský průmysl, a. s., Plachého 388/28, 370 46 České Budějovice.
tisková zpráva

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*