Rekonstrukce interiérů v řadovém domě

V dvoupodlažním řadovém domě proběhla kompletní rekonstrukce interiérů s částečnými stavebními úpravami. Zasáhla i do obvodového pláště změnou oken ve společenské části, kde jsme podpořili propojení interiéru s exteriérem. Dispozice přízemí zůstala téměř nezměněná, největší úprava proběhla otevřením a zvětšením kuchyně do společenské zóny a zvětšením šatní skříně v zádveří. Kuchyni od společenské zóny odděluje jídelní stůl, který navazuje z jedné strany na panel spotřebičů a na straně druhé na TV stěnu. To jsme si mohli dovolit díky zrušení krbu, který stál na místě jídelní části.
Druhé patro je koncipováno jako privátní s dětským pokojem, ložnicí, pracovnou a šatnou s koupelnou. Novou koupelnu jsme umístili do nevyužívané místnosti nad garáž. V prostoru stávající koupelny jsme tak získali šatnu s pračkou a sušičkou a kotlem.
Celým interiérem se prolíná motiv tmavě dřevěné vinylové podlahy v kombinaci bílého, šedého a dřevěného lamina. Dětský pokoj má dřevěné lamino ve světlejším odstínu.
Autorská zpráva

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*