Rekonstrukce městské vily

Městská vila byla již z exteriéru zrekonstruovaná, pro rodinu s pěti dětmi však interiér vyžadoval razantní změny v dispozici.
Dům má celkem čtyři patra, suterén slouží jako technické podlaží s garáží. V přízemí, které navazuje na zahradu, jsme vytvořili volný prostor, do kterého jsme umístili obytnou kuchyni, jídelnu a společenskou zónu. Ta plynule navazuje na terasu, kde jsme díky hliníkové pergole s natáčecími lamelami vytvořili další venkovní obývák. Díky skleněnému posuvnému systému a screenovým roletám lze terasu využívat celoročně.
V druhém patře jsou pokoj pro dvě děti a ložnice se zázemím. V dětském pokoji, který má vyšší světlou výšku, jsme vytvořili spaní v patře. Mohlo tak vzniknout vestavné sezení, kde si každé dítě může hrát, relaxovat nebo pozvat kamaráda na přespání. Ložnice je od domovního schodiště oddělena šatnou, z které se také vchází do koupelny. Je tak zvukově odstíněna a dává pocit soukromí. V nejvyšším patře se nachází dva pokoje, každý z nich má svoji koupelnu.
Autorská zpráva

Komentáře

  1. Čtenář Stavbawebu says:

    Vzhledem k tomu, že projekt rekonstrukce exteriérů včetně nástavby, přístavby proskleného vstupu a přístavby garáže pochází od firmy ARCH-AREA, považuji signaturu pod titulní fotografií za zavádějící a nesprávnou.

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*