Rekonstrukce rodinného domu

Dům se nachází na konci ulice v jihomoravském městě Bzenci, kde zástavba přechází ve viniční sady. Byl kompletně přebudován do podoby funkcionalistické vily, která ve svém interiéru skýtá mnohá překvapení.
Svažitost pozemku a výhledy do krajiny předurčily, že se hlavní pobytová zóna nachází v 2. NP. V přízemí je garáž pro dvě auta, technické zázemí domu, dva pokoje a posilovna s wellness. V patře kuchyně s jídelnou a společenskou zónou. Grandióznost celé místnosti dodává prosklení severní a jižní strany. Vzniká tak dojem mnohem většího prostoru a dokonalé iluze propojenosti interiéru s exteriérem. Na jižní straně je přístup na terasu s výhledem do krajiny, na straně druhé se vychází na privátní terasu s nerezovým bazénem, která volně přechází do zahrady. V patře je dále umístěna ložnice se šatnou, koupelna a pracovna.
Interiér byl navržen v kombinaci palisandrového dřeva, bílého lesku, betonu a černé. Každý detail byl precizně realizován naší firmou.  V celém domě je nábytek na míru v kombinaci se solitérními kusy od architektů, jako je Le Corbusier nebo Mies van der Rohe. A vše je doplněno o netradiční umělecká díla.
Autorská zpráva

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*