Rezidence Feliz: inteligentní byty ve varšavské parkové oblasti

Fotogalerie ke článku (2)

Vizualizace

Vizualizace

Vizualizace

Vizualizace
Celá fotogalerie (2)

Orco Property Group představilo další ze svých projektů na polském realitním trhu — rezidenci Feliz. Jedná se o kvalitní energeticky šetrné byty ve varšavské čtvrti Ochota.

Během práce na tomto projektu jsme si uvědomili, že potřeby cílové skupiny našich zákazníků se sice značně liší od běžných požadavků na koupi bytu, na druhou stranu, ale neodpovídají plně požadavkům na koupi luxusního bytu. Energeticky šetrná rezidence Feliz vznikla jako odpověď na potřeby stále rostoucí polské střední třídy, která disponuje potřebným kapitálem, ale má nedostatek času. Právě pro ně je určena naše nabídka bytů dodaných na klíč," řekl Krzysztof GodleÅ?, Development & Construction Director.   Projekt se bude nacházet na ulici Przy Parku v těsné blízkosti parku SzczÄ?Å?liwicki. Architektem projektu je firma APA Markowski. Dvě čtyřpatrové budovy budou zahrnovat
40 plně vybavených bytů o rozloze 55 â?? 137 m², včetně dvou luxusních střešních bytů s krbem a vlastním výtahem. Všechny jednotky budou vybaveny dle přání a potřeb jednotlivých vlastníků. Díky pečlivě vybraným materiálům bude každý z interiérů navržen v jedinečném stylu od jednoduché elegance až po vysoce moderní design. Budoucí obyvatelé rezidence Feliz budou mít příležitost využít všech výhod bydlení v prakticky řešeném prostoru co se architektury i okolního prostředí týče, včetně velkého množství zeleně a nedalekého parku. „Architektura a rozsah projektu doplňují krajinu celé oblasti a design samotných budov akcentuje nejbližší okolí. Projekt budov v sobě nese prvky staroměstských domů a předměstských vil. Při práci na projektu jsme počítali s tím, že rezidence Feliz bude nedílnou součástí celé oblasti a zároveň architektonicky nejzajímavějším prvkem,“ řekl Roman Popielowski, APA Markowski.   Trvale udržitelný rozvoj je klíčovým prvkem developerské strategie při realizaci všech projektů Orco Property Group. Rezidence Feliz splňuje požadavky na projekt trvale udržitelného rozvoje z hlediska vybavení a použitých stavebních technologií. Tyto principy reflektují inovativní řešení aplikovaná v systému vodního hospodářství budovy, která zahrnují např. využití dešťové vody na toaletách, v garážích, skladovacích prostorách a na zavlažování zeleně. Opětovné využití dešťové vody společně se spořiči na kohoutcích a toaletách umožní nižší spotřebu pitné vody, což znamená menší náklady. Ve všech bytových jednotkách bude instalován inteligentní ovládací systém, který bude řídit dotyková obrazovka umístěná na zdi.  
Stavební práce budou zahájeny ve 2. čtvrtletí 2008, ve chvíli, kdy bude vybrán hlavní dodavatel. Dokončení je plánováno na 3. čtvrtletí 2009. Prodej bytů začne na veletrhu nemovitostí tabelaofert.pl, který se bude konat ve dnech 5. a 6. dubna 2008 v Paláci kultury a vědy ve Varšavě.         

 

Tisková zpráva společnosti Orco Property Group, 18. 3. 2008

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*