Rezidenční projekt Terasy Unhošť

Fotogalerie ke článku (3)

A 69: Terasy Unhošť. 3D model

A 69: Terasy Unhošť. 3D model

A 69: Terasy Unhošť. 3D model

A 69: Terasy Unhošť. 3D model

A 69: Terasy Unhošť. 3D model

A 69: Terasy Unhošť. 3D model
Celá fotogalerie (3)

Terasy Unhošť nabídnou celkem 104 rodinných domů. Unikátní místo k bydlení, kvalitní architektura a zajímavé urbanistické řešení jsou hlavními přednostmi projektu.

Stavební část projektu již běží na plné obrátky. V současné době jsou dokončeny rozvody dešťové a splaškové kanalizace, a to včetně přípojek k jednotlivým domům první etapy. První část první etapy, což je 27 rodinných domů, bude kolaudována koncem roku 2007. Základové konstrukce jsou dokončeny v rozsahu více než 80 procent. Dále pokračují zednické práce na jednotlivých objektech.
Výstavba rezidenčního projektu Unhošť bude probíhat ve dvou etapách. První fáze zahrnuje výstavbu 55 rodinných domů. Celkem 27 z nich bude kolaudováno koncem roku 2007. Zbylé domy v rámci první etapy budou kolaudovány v srpnu 2008. Druhá etapa, jež poskytne dalších 49 rodinných domů, bude dokončena na jaře roku 2009. Rezidenční areál nabídne samostatně stojící domy, dvojdomy a řadové domy se zahradou a dispozicemi 4+kk a 5+KK vždy s minimálně třemi koupelnami.
Rezidenční projekt Terasy Unhošť je situován v atraktivní lokalitě v těsné blízkosti Chráněné krajinné oblasti Křivoklátska. Samotné město Unhošť disponuje výbornou občanskou vybaveností. Jsou zde dvě základní školy, základní umělecká škola se zaměřením na hudební a výtvarný obor, mateřská školka, knihovna, kulturní sál, fitcentrum a široká škála obchodů a služeb.
Zhruba v první polovině roku 2009 by měl být dostavěn více než deset kilometrů dlouhý dálniční úsek Praha — Pavlov, doprava do Prahy se tak výrazně urychlí.

Zdroj: Tisková zpráva ECM

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*