Rezidenční projekt Zámecké zahrady

Developerská skupina Crestyl v březnu zahájila výstavbu designových vil a atraktivních dřevostaveb ve svém rezidenčním projektu Zámecké zahrady. Ten se nachází v obci Vysoký Újezd západně od Prahy ve směru k Rudné. V rámci výstavby vznikne 14 domů. Bude se jednat o moderní cihlové vily navržené Michalem Žáčkem z architektonického studia Ateliér 2 a nízkoenergetické domy Ecomodula. Tato výstavba by měla být dokončena v říjnu letošního roku.

Crestyl zahájil výstavbu 14 rodinných domů v projektu Zámecké zahrady
„Zahájení výstavby nových designových vil a nízkoenergetických domů Ecomodula nás velmi těší a věřím, že těmito domy vyhovíme požadavkům našich klientů nejen na prvotřídní kvalitu a design projektu, ale i jeho přijatelnou cenu. Jedná se o ideální kombinaci tradičních a kvalitních cihlových vil a atraktivního zpracování. Dřevostavbami Ecomodula zase usilujeme o uspokojení rostoucí poptávky po nízkoenergetickém a zároveň příjemném a moderním bydlení.“ říká Radim Sayed, obchodní ředitel skupiny Crestyl.

Nové domy představují pro zájemce o bydlení řešení na „klíč“, které se přesto přizpůsobí požadavkům nového majitele a zároveň citlivě navazuje na místní prostředí. Cihlové vily různých velikostí jsou v nabídce s pozemkem větším než 1100 m² a cena za nové bydlení začíná již na 6,8 milionech korun včetně DPH. Nízkoenergetický dům Ecomodula s pozemkem je možné pořídit již za necelých 5,4 milionů korun.

Vila navržená Michalem Žáčkem Vila navržená Michalem Žáčkem
Vila navržená Michalem Žáčkem
Tři varianty designových vil pro uspokojení všech požadavků

Cihlové vily navržené Michalem Žáčkem byly navrženy ve třech variantách v různých velikostech. Jedná se o designové cihlové vily s obklady z přírodních materiálů kombinující dřevo a kámen, o dispozicích 5+1 a velikostech od 164 m² do 221 m². Záměrně zde nebudou realizovány obvyklé standardy, zejména podlahy, obklady a dveře, s cílem umožnit zákazníkovi individuální výběr dle vlastních představ o bydlení.

Nízkoenergetické domy Ecomodula pro moderní a ekologické bydlení

Dvě varianty nízkoenergetických dřevostaveb Ecomodula zajistí moderní a příjemné bydlení s velmi malou spotřebou energie. Obě varianty splňují parametry energetické třídy A (jejich spotřeba dosahuje méně než 50 kWh/m2 za rok).

Zájemci o bydlení v lokalitě Vysokého Újezdu si ale samozřejmě mohou koupit i samostatný pozemek a při dodržení stanovených regulativ postavit dům dle vlastních představ. Na dodržení regulativ dbá developerská skupina Crestyl. Dohlíží se například na návrh domu, který by měl svou výškou, objemem a zpracováním respektovat ráz krajiny a citlivě navazovat na stávající zástavbu. V této souvislosti mohou být klienti také požádáni o výměnu barev fasád nebo alespoň využití obložení z přírodních materiálů, pro nenásilné zasazení do této příjemné lokality.

Varianta nízkoenergetickéh dřevostavby Ecomodula - POP 120 Varianta nízkoenergetickéh dřevostavby Ecomodula - POP 130

Zámecké zahrady nabízejí nejvhodnější řešení pro všechny, kteří upřednostňují dostatek životního prostoru pro poklidné a komfortní bydlení na venkově s možností relaxace v přírodě. Neotřelý koncept projektu představuje naprosto nový přístup k bydlení – pozemky jsou rozděleny do sedmi samostatných rezidenčních čtvrtí s dostatkem soukromí a ve skutečné přírodě.

O projektu Zámecké zahrady:

Rezidenční projekt Zámecké zahrady se nachází v malebné lokalitě Vysokého Újezdu západně od Prahy ve směru k Rudné. Bydlení pouze 15 minut od hlavního města nabízí ideální spojení nádherné přírody okolních křivoklátských a brdských lesů s velmi dobrou dopravní dostupností s využitím dálnice D5. Projekt zahrnuje také návrh na rekonstrukci zámku na hotel a vytvoření další občanské vybavenosti. Developerská skupina Crestyl ke spolupráci na projektu přizvala mimo jiné také architektonické studio Mimolimit, které vytvořilo architektonické detaily ve veřejných prostorách, jako jsou například velké designové květináče a chodníky nebo také návrhy domů.

www.zameckezahrady.cz
tisková zpráva
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*