Röchling Engineering Plastics, s.r.o.,

Fotogalerie ke článku (1)

Celá fotogalerie (1)

Společnost představila na veletrhu EXPO Mokrá 2008. svou unikátní technologii pro techniku obkládání Matrox® systém.

Ve dnech 10.—12. června 2008 se uskutečnil již VII. ročník Mezinárodního demonstračního veletrhu strojů a zařízení pro těžební průmysl, úpravnický průmysl a stavebnictví EXPO Mokrá 2008. Tohoto ročníku veletrhu se poprvé za dobu svého působení v České republice zúčastnila společnost Röchling Engineering Plastics, s.r.o.

Na veletrhu EXPO Mokrá 2008, který se opakuje každé dva roky a jehož cílem je kvalitní prezentace trendů a novinek moderní techniky pro těžební a úpravnický průmysl, představila společnost Röchling svou unikátní technologii pro techniku obkládání Matrox® systém. Na stánku reprezentujícím společnost Röchling byly demonstrovány výhody použití nového systému Matrox® v konfrontaci s typickými provozními poruchami, jako je přilnutí sypkého materiálu na stěnách, které způsobuje vytváření jam a můstků a zastavení toku materiálu. 

EXPO Mokrá 2008 se konalo v kamenolomu Mokrá u Brna, který svou lokalizací a specifičností podtrhuje zaměření akce. Nespornou výhodou lokality je možnost předvedení strojů, materiálů a zařízení přímo v akci.

Veletrh EXPO si získal vynikající renomé v tuzemsku i zahraničí, což je důkazem jeho nezastupitelného místa v oblasti specifických odborných trhů v silném konkurenčním prostředí obdobných mezinárodních veletrhů a výstav.

Röchling — systémový partner pro techniku obkládání
Společnost Röchling Engineering Plastics, s.r.o., jako systémový partner pro techniku obkládání nabízí kompletní systém služeb. Tento systém zahrnuje mimo uceleného sortimentu se širokou nabídkou vysoce kvalitních desek pro obkládání a techniky pro přivařování svorníků, která představuje efektivní způsob upevňování, také služby v oblasti odborného poradenství. Technický návrh, technická pomoc a realizace — to vše poskytuje společnost Röchling Engineering Plastics, s. r. o.


Zdroj: TZ Röchling Engineering Plastics, Happy Materials 12.6.2008

Související články:
Matrox® systém


Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*