Rodinné domy projektu Jižní stráň získaly první místo

První místo v soutěži Dům roku v kategorii typových domů získal v hlasování odborné poroty komplex rodinných domů Jižní stráň investorské a developerské skupiny CPI Group. Porota ocenila střízlivý koncept, který poskytuje solidní obytný standard, je variabilní a dobře se hodí do českého prostředí.

Projekt Jižní stráň zahrnuje 34 klasických rodinných domů o velikosti 5+kk s rozlohou téměř 160 m2 a byl dokončen už loni v listopadu. Standardní vybavení domů je charakteristické vysokou kvalitou, velkorysý prostor domů rozšiřují dále zahrady o rozloze 200 do 600 m2. Obec Březiněves je od centra Prahy vzdálena pouhých 15 minut jízdy autem a jako kontrast k městskému prostředí působí okolní volná krajina. V současné době je projekt z 50% vyprodán. Na zbývající domy se nyní vztahuje speciální akce, kdy při koupi jednoho z domů obdrží zákazník navíc nový vůz značky Mercedes.

Letošního, v pořadí již čtrnáctého ročníku soutěže Dům roku pořádaného časopisem Můj dům, se zúčastnilo 42 staveb, realizovaných podle individuálního projektu architekta a 23 typových rodinných domů a developerských projektů. Realizace v obou kategoriích hodnotili jak čtenáři, tak odborná porota. Titul Dům roku 2009 byl udělen stavbě, která získala nejvyšší počet čtenářských hlasů.


Více o projektu Jižní stráň na www.jiznistran.cz

Tisková zpráva CPI Group, únor 2009

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*