Ruční vysílač HSZ

Fotogalerie ke článku (2)

ruční vysílač HZS

ruční vysílač HZS

ruční vysílač HZS

ruční vysílač HZS
Celá fotogalerie (2)

Od společnosti Hörmann.

Oblíbili jste si dálkové ovládání garážových vrat? Občas se vám ale stává, že nemůžete ruční vysílač najít? Prohledávání odkládací přihrádky v autě, peněženky nebo kapes může zajíždění do garáže značně znepříjemnit. Elegantní řešení přestavuje ruční vysílač HSZ od společnosti Hörmann, který lze jednoduše zasunout do pouzdra zapalovače cigaret.

S ručním vysílačem HSZ pro zapalovače cigaret zajedete bez vystupování až do garáže. Zároveň si můžete být jistí, že ho máte neustále po ruce. Jeho další předností je kompaktní konstrukce, díky níž se dají zavřít kryty popelníku téměř u všech typů osobních aut. Vysílač tak není zvenku viditelný, čímž se snižuje riziko krádeže nebo otevření garážových vrat nepovolanými osobami.

Ruční vysílač HSZ se vyrábí ve dvou provedeních. Verze HSZ 1 s jednou funkcí je určena pro pohodlné otevírání garážových vrat. S variantou HSZ 2 se dvěma tlačítky můžete navíc ovládat i vjezdovou bránu nebo druhá vrata.
Obě verze lze pořídit za příznivou cenu asi 1 070 Kč včetně DPH. Uvedený model tak představuje cenově výhodnou alternativu k jiným, ve vozidle integrovaným systémům dálkového ovládání.

TZ společnosti Hörmann 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*