Seminář: Jak získat zakázku – ZMĚNA TERMÍNU

OP ČSSI Praha a Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství zvou na seminář "Jak získat zakázku". Seminář pořádá ve svém sídle Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské nám. 31, 11000 Praha 1, dne 14. 6. 2012 od 9 hodin.
Doplněno 8.6.: Změna termínu konference Jak získat zakázku. Z důvodu zahraniční cesty 2 ze 4 vystupujících jsme nuceni akci přesunout na září či říjen, o přesném termínu Vás budeme informovat. zdroj: ČSSI.


Seminář je zaměřen na:

Největším problémem současnosti je získat zakázku na přípravu a realizaci stavby. V období celostátního poklesu stavební výroby se stalo rozhodujícím problémem většiny firem, zejména malých a středních, získání projektových a stavebních zakázek. Přesto existují úspěšní, kteří se orientují na volné nebo rozvíjející se segmenty trhu nebo volí efektivní formy nabídky své práce. Přijďte se společně poradit, jak se mezi takovéto firmy zařadit.
Akce se koná ve spolupráci s časopisem Stavitel společnosti ECONOMIA, a.s..

Odborný garant:
Ing. arch.Jan Fibiger,CSc.,

Organizační garant:
Mgr. Eva Podlešáková, Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 833/31, 11000 Praha 1 – Nové Město
tel: 224228910, email: podlesakova@abf-nadace.cz
web: www.abf-nadace.cz
Přihláška:
On-line přihláška zde.
Zdroj: OP ČSSI Praha

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*