SKANSKA Corso Karlin

Náš atelier byl vybrán na základě vyzvané soutěže firmy Skanska. V rámci strategie Jedna Skanska se skupiny této společnosti: Skanska Property, Skanska Reality, Skanska a. s. stěhovaly do společné kancelářské budovy. Navrhli jsme interiérové řešení, které vyhoví stylu práce všech součástí společnosti a je založené na současných principech fungování kancelářských prostor.
„V naší práci máme rádi jednoduchá čistá řešení na vysoké technické úrovni. Pokaždé se snažíme s naším týmem přijít s něčím novým. Kanceláře společnosti Skanska se tedy staly místem, kam se chodí týmově spolupracovat a tvořit s ostatními,“ říká architekt Oleg Haman. Pracovní, potkávací a odpočinkové zóny vytvářejí zcela nové pracovní prostředí, anglicky nazývané Activity Based Workplace.

Ateliér Casua se společností EBM spolupracovali s katalánskou kanceláří RBTA architekta Ricarda Bofilla na projektu administrativní budovy Corso Court v Karlíně. Objekt navazuje na již dokončenou budovu Corso IIa z roku 2008 a je součástí urbanistického celku CORSO KARLÍN z roku 2000.

Autorská zpráva
Vizualizace: Casua
Foto: Ondřej Polák


 
Místo: Karlín, Praha 8
Studie: 2013
Realizace: 2015
Plocha: 7000 m2
Investor: Skanska
Interiéry kanceláří společnosti Skanska v objektu Corso Court IIB v Karlíně byly realizovány podle projektu atelieru CASUA ve spolupráci s EBM a společným autorským dohledem.

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*