Sklepní prostory s denním světlem

Fotogalerie ke článku (3)

Anglický dvorek

Anglický dvorek

Anglický dvorek, řez

Anglický dvorek, řez

Anglický dvorek, pohled shora

Anglický dvorek, pohled shora
Celá fotogalerie (3)

Chcete plnohodnotně využít sklepní prostory? Elegantní a současně praktické řešení vám přináší systém anglických dvorků od společnosti ACO. Anglické dvorky, jinak se jim říká také sklepní světlíky, představují efektivní systém, přivádějící více světla do sklepních místností, a tím i další možnosti využití těchto prostor.

K jejich základním vlastnostem patří nepropustnost půdní vlhkosti, možnost utěsnění proti tlakové vodě, vysoká odolnost, vysoká bezpečnost a také snadná a rychlá montáž, kterou ocení každý stavebník. Jejich hladký povrh a velký průřez pro vstup světla do sklepa vytváří výborné podmínky pro reflexi světla a jeho průnik tam, kam se běžně denní světlo nedostane.
 ACO systém anglických dvorků představuje 10 světlíků v různých rozměrech, se třemi typy designu krycího roštu, včetně nástaveb umožňujících variabilitu rozměrů. Vybrané varianty i s možností namátkového pojezdu osobním automobilem. Všechny světlíky jsou chráněny bezpečnostní pojistkou proti nedovolenému vyjmutí roštu ze světlíku.
Ceny světlíků začínají již na 2475 Kč bez DPH.
 

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*