Škola pro památky – Praktický úvod do památkové péče

KDY: Čtvrtek 20. Duben 2017 – Sobota 22. Duben 2017 9:00 – 18:00
KDE: NPÚ ÚOP v Josefově, Okružní 418, Josefov – Jaroměř

Workshop je koncipován jako třídenní soustředění, které je složené ze dvou částí – teoretické (přednáškové) a praktické. V rámci praktických cvičení, která budou probíhat ve vybraných objektech pevnostního města Josefov, si účastníci osvojí nově získané znalosti.

Workshop je určen zejména členům spolků a podobných organizací, které se věnují záchraně a obnově památek v ČR, vlastníkům historických staveb, studentům posledních ročníků vysokých škol oborů dotýkajících se ochrany památek či historie umění, kteří uvažují o pracovním uplatnění v oblasti památkové péče, ale i dalším zájemcům.

Registrace:   registrace@omniumos.cz  

Podrobné informace o workshopu ZDE.
podle podkladů pořadatele

Komentáře

  1. Čtenář Stavbawebu says:

    Něco jako sjezd mladých obránců vlasti za minulého režimu, nebo třeba adeptů pomocní stráže VB. Dokud se nezmění přístup k památkové péči jako takové, komplexně legislativně nedojde ke změněn pojetí a to včetně legislativy, nebude se jednat o nic jiného jak pod vznešenými hesly o ušlechtilých cílech beztrestně šikanovat, buzerovat ostatní – vesměs schopnější (není myšleno hanlivě) a hlavně si léčit svoje komplexy méněcennosti y vytvářet pocit vlastní důležitosti. Doufám, že se zúčastní celý Klub za starou Prahu a třeba i ten doktor-venerolog z FN v Praze Motole, který nám názorně předvedl, jak může laik |pomoct| zachránit památku…..

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*