Soutěž KPP o „Nejhezčí realizaci roku 2009“

Přihlášku, tedy detailní popis realizace včetně fotodokumentace, mohou účastníci soutěže doručit nejpozději do 18. prosince 2009 osobně nebo poštou na adresu KPP, s. r. o., Bohunická cesta 1, 664 48 Moravany u Brna (pro zařazení do soutěže je rozhodující datum odeslání).

Společnost Kratochvíl parket profi, přední dovozce a distributor podlahových krytin u nás, vyhlásila první ročník soutěže o Nejhezčí realizaci roku 2009. Zúčastnit se mohou architekti, projektanti, interiéroví designéři či další fyzické a právnické osoby podnikající v oblasti navrhování a vybavování interiérů a exteriérů. Podmínkou účasti v soutěži, jejíž hlavní cenou je digitální fotoaparát v hodnotě 10 000 Kč, je originální a působivé využití některé z podlahových krytin z nabídky společnosti KPP v projektu realizovaném v průběhu roku 2009. Ocenění nejhezčích realizací proběhne ve dvou kategoriích. První kategorie je zacílena na rodinné domy a bytové projekty, ve druhé kategorii bude odměněno nejhezčí řešení podlahové krytiny ve veřejných prostorách, jakými jsou obchody, úřady či sportovní zařízení. Vyhodnocení soutěže provede odborná porota složená ze zástupců společnosti KPP, jejích dodavatelských firem, zástupců odborného časopisu DOMO a časopisu o bydlení a architektuře H.O.M.i.E. Slavnostní vyhlášení a ocenění vítězů se uskuteční v lednu 2010.

Kromě digitálních fotoaparátů čeká na vítěze sada kvalitních českých vín z Vinařství U Kapličky ze Zaječí či předplatné časopisu H.O.M.i.E.. „Češi jsou hravý národ a my v KPP máme rádi hezké a originální věci, proto jsme se ve spolupráci s několika partnery rozhodli uspořádat první ročník soutěže o Nejhezčí realizaci roku 2009. Jsem přesvědčen, že samotná krása podlahových krytin nestačí, každá podlaha musí být vkusně sladěna s celkovým řešením interiéru. Teprve v rámci komplexního řešení interiéru i exteriéru vynikne dekor a celkový dojem z podlahy,“ vysvětluje projekt Petr Kratochvíl, jednatel společnosti KPP, a dodává: „Těšíme se na zajímavé a neotřelé možnosti využití podlahových krytin v realizovaných projektech. Pokud se letošní ročník setká se zájmem ze strany soutěžících, budeme v soutěži rádi pokračovat i v dalších letech.“

Pro účast v soutěži musí zájemci z řad architektů, projektantů či interiérových návrhářů splnit, kromě použití podlahové krytiny ze sortimentu KPP ve svém projektu, náležitosti přihlášky, kterými jsou detailní popis projektu a fotodokumentace. V popisu projektu, resp. realizace, by neměl chybět název projektu, místo realizace, typ podlahové krytiny, rozloha místnosti a další podstatné informace týkající se pokládky podlahy a celkového řešení interiéru či exteriéru. Fotografie v tiskové kvalitě by měly kromě komplexního i detailní pohledu na realizaci nabídnout zajímavé detaily řešení pokládky podlahy. Soutěžními produkty pro Nejhezčí realizaci roku 2009 mohou být podlahové krytiny následujících značek:

� Kährs
ï?¿ Bauwerk
ï?¿ Witex / Forte
ï?¿ Solidfloor
ï?¿ Tarkett
ï?¿ Marmoleum Click
� Mosaici d´Asolo
ï?¿ Feltrinlegno
ï?¿ LM Flooring
ï?¿ Softline

Odborná porota složená ze zástupců společnosti KPP, zástupců dodavatelských firem, zástupců odborného časopisu o podlahách a podlahových krytinách DOMO a časopisu o bydlení a architektuře H.O.M.i.E. vybere v obou kategoriích realizaci, která nejlépe splní požadavky na originalitu využití podlahové krytiny z nabídky KPP v interiéru anebo exteriéru. Každý účastník může do soutěže přihlásit nejvýše tři projekty realizované v České republice, a to v každé soutěžní kategorii. V soutěži jsou akceptovány podlahové krytiny výše zmíněných značek zakoupené na všech prodejních místech společnosti KPP. Přihlášku, tedy detailní popis realizace včetně fotodokumentace, mohou účastníci soutěže doručit nejpozději do 18. prosince 2009 osobně nebo poštou na adresu KPP, s. r. o., Bohunická cesta 1, 664 48 Moravany u Brna (pro zařazení do soutěže je rozhodující datum odeslání). Více o soutěži naleznete na www.kpp.cz.


Showroom KPP v Moravenech u Brna: Bohunická cesta 1/328, 664 48 Moravany u Brna

Showroom KPP v Praze: Českomoravská 12, 190 00 Praha 9

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*