Soutěž na podporu značky H+H zná vítěze

Fotogalerie ke článku (1)

Předání cen

Předání cen
Celá fotogalerie (1)

Soutěž zaměřená na zvýšení povědomí o značce a výrobcích H+H trvala v rámci prodejní sítě DEKTRADE tři měsíce.

(Praha — 3. 11. 2009) — Vítěze soutěže podporující známost značky H+H dnes vyhlásili její pořadatelé DEKTRADE a H+H Česká republika. Výrobce porobetonového stavebního programu H+H Česká republika plánuje podobné marketingové aktivity i pro příští rok.

„V loňském roce jsme zrekonstruovali náš výrobní závod a navýšili jsme kapacitu výroby, tím jsme získali možnost oslovit letos nové obchodní partnery. Abychom naši značku a naše výrobkové portfolio účinně představili, připravili jsme ve spolupráci s naším partnerem, společností DEKTRADE soutěž pro nejlepšího prodejce pod názvem Veselé tvárnice H+H,“ vysvětluje obchodní ředitel H+H Česká republika Radek Spousta.
Absolutním vítězem — nejlepším prodejcem za celé soutěžní období - byl dnes vyhlášen Marek Atie z prodejní pobočky Benešov. Soutěž zaměřená na zvýšení povědomí o značce a výrobcích H+H trvala v rámci prodejní sítě DEKTRADE tři měsíce. Každý měsíc organizátoři vyhodnotili tři nejlepší prodejce. Po celou dobu se soutěžilo o prémii pro absolutního vítěze - nejlepšího prodejce za celé soutěžní období.
V obchodě je nezbytností představovat nové produkty a značky. Díky marketingové podpoře a vysoké konkurenceschopnosti se porobetonový stavební program H+H u nás stává velice úspěšným a jeho prodeje se zvyšují,“ shrnuje produkt manager DEKTRADE Zdeněk Váňa.


Více o H+H Česká republika:
Společnost H+H Česká republika s.r.o. je výrobcem porobetonových stavebních systémů. Je součástí nadnárodní skupiny H+H International se sídlem v Dánsku, která má zastoupení ve více než 15 zemích Evropy. Firma začala působit v ČR v roce 2006, kdy převzala jednoho z tradičních českých výrobců porobetonu. V současné době díky rozsáhlé investici vyrábí H+H ve výrobním závodě v Mostě Kopistech na jedné z nejmodernějších výrobních linek v Evropě bílý porobeton nejvyšší kvality. Společnost H+H letos slaví 100 let své existence.


Více o DEKTRADE:
DEKTRADE a.s., dceřinná společnost skupiny DEK a.s., je největším distributorem stavebních materiálů v ČR.. Jednou zprodejních divizí DEKTRADE a.s. je divize DEKSTAVIVA, jež se specializuje na prodej materiálů pro hrubou stavbu. Divize byla založena na podzim roku 2006 a v současnosti spolupracuje téměř se všemi významnými výrobci stavebních materiálů pro hrubou stavbu v České republice. Materiály pro hrubou stavbu DEKSTAVIVA je možné zakoupit na všech 46 pobočkách společnosti DEKTRADE a.s. po celé České republice.

Zdroj: TZ Pentacle Consulting, 3.11.2009

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*