Společnost ECM získala územní rozhodnutí pro stavbu CITY EPOQUE RESIDENCE

Společnost ECM Real Estate Investments A. G. (dále jen „ECM“) získala územní rozhodnutí pro stavbu luxusní residenční budovy CITY EPOQUE, která je součástí projektu CITY na Pankrácké pláni v Praze. Územní rozhodnutí již nabylo právní moci a není proti němu odvolání.

CITY EPOQUE se svými 104 metry je výjimečný projekt a to nejen svým vzhledem. Jedná se o velmi elegantní budovu ve tvaru písmene V, která harmonicky doplní stávající zástavbu Pankrácké pláně. CITY EPOQUE bude mít celkem 30 pater, kde nabídne široký výběr exkluzivního bydlení, jehož společným znakem bude luxus, prostor, světlo, výhled a v neposlední řadě i bezpečnost. V objektu vznikne 153 moderních bytových jednotek od malých studií až po velkoprostorové mezonetové byty, jejichž cena se pohybuje v závislosti na výšce podlaží a vybavení. Plánovaný standard vybavení bude odpovídat nejmodernějším trendům pro bydlení nejvyšší kvality. Budoucí uživatelé budou moci mimo jiné např. dálkově ovládat světla, nastavovat rolety či regulovat topení. Samozřejmostí je centrální recepce s 24hodinovou ostrahou, bezpečnostní kamerový systém a protipožární opatření. K dispozici budou podzemní garážová stání s úložnými prostory v blízkosti každého automobilu. V budově CITY EPOQUE je rovněž navrženo privátní sportovně relaxační centrum s fitness, saunou a plaveckým bazénem. Architektem budovy je Radan Hubička, jeden z nejžádanějších českých architektů, který je autorem exkluzivních projektů, jako je např. bytový dům XY v Praze Na Hřebenkách nebo villa Juárezova v Praze Bubenči.   Stavební práce residenčního projektu CITY EPOQUE budou zahájeny ihned po obdržení stavebního povolení, jež se očekává ve 4. čtvrtletí letošního roku. Dokončení stavby se předpokládá v roce 2012, přičemž stavební náklady tohoto projektu se odhadují na částku 1,5 mld. Kč.  

“Pankrácká pláň, kde bude CITY EPOQUE postaven, je velmi atraktivní a vyhledávanou lokalitou nejen pro bydlení. Získáním územního rozhodnutí, které již nabylo právní moci, pokračujeme v další důležité etapě projektu City Pankrác,“ říká ing. Pert Štyler, ředitel developmentu ECM, a dodává: „O luxusní bydlení a ještě k tomu ve výškách je v Praze velký zájem, což dokazuje i fakt, že většina bytů je již delší dobu zarezervována.  

Tisková zpráva 

www.ecm.cz  

Zadejte komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*